Electronic Beats Poland

Tygodniowy rozkład jazdy! 23-29.06

Weekend w tym tygodniu zaczyna się trochę wcześniej niż zwykle, bo już w środę. W związku z tym przedstawiamy Wam propozycję wydarzeń z Katowic,  Krakowa, Poznania, Trójmiasta, Warszawy, a także Wrocławia – to imprezy,  których nie możecie przegapić.

Stolica zaprasza

W Warszawie  znajdziecie solidną dawkę  techno w klubie „1500m2 do wynajęcia”. Wszystko to za sprawą Ø [Phase], londyńskiego producenta muzycznego, który wraca do Warszawy po dwuletniej nieobecności, oraz Alex.Do (Berlin), który będzie debiutował w Polsce na klubowym evencie. Dodatkowo wspierać ich na scenie będą Sonosanto (Niemcy), Sept, Violent, Michał Jabłoński LIVE oraz Kaotik.

Po więcej info kliknij: TUTAJ
Jeżeli zaś macie ochotę na nieco bardziej subtelne brzmienia, polecamy zajrzeć do Wilanowskiego  Lake Parku, gdzie wystąpi XXANAXX, prezentując DJ Set, w którym zagrają utwory z kultowego pierwszego albumu „Triangles” i być może zaskoczą Was premierowym materiałem ze świeżutkiego krążka „FWRD”. To rodzima muzyka elektroniczna, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Po więcej info kliknij: TUTAJ

Techno nad morzem i Dolnym Śląsku

Trójmiasto w środę oferuje Wam imprezę spod szyldu „Bułki Paryss’kiej”, gdzie zagra piękna i utalentowana Rebekah z labelu CLR należącego do Chrisa Liebinga, która odbędzie się w Gdańskim klubie B90. Czeka Was mocna dawka techno najwyższej jakości!

Po więcej info kliknij: TUTAJ

Wrocławska ekipa „Miód” zaprasza Was do „Piętro Niżej” na imprezę o wdzięcznej nazwie „Nie o takie TECHNO tańczyłem”, gdzie, jak sami piszą, znajdziecie „dobry vibe i klawy groove :)” Taka muzyka klubowa to właśnie to, co tygrysy lubią najbardziej.

Po więcej info kliknij: TUTAJ

Imprezy, które warto odwiedzić

W Poznaniu warto odwiedzić Projekt Lab, gdzie wystąpi Inner8, który współtworzy projekt muzyczny „dadub” zakontraktowany w Berlińskiej wytwórni Stroboscopic Artefacts. Na drugiej scenie wystąpi „FIS” – artysta z Nowej Zelandii poruszający się w stylistyce elektronicznej muzyki eksperymentalnej i trzeba przyznać, że jest to muza, której nie zapomnicie.

Po więcej info kliknij: TUTAJ

Czwartek w większości miast zapowiada się leniwie. Tu program muzyczny tygodnia ratuje Kraków. To właśnie w Krakowie od godziny 14:00 do 22:00 będziecie mogli bawić się na dachu, w restauracji VIDOK,  przy najlepszej muzyce house i EDM serwowanej przez  węgierskiego DJa, Maxa Demanda, aktywnie działającego od 2005 roku. U jego boku wystąpią polscy artyści: Milczanowski, Filet i Sincz.

Po więcej info kliknij: TUTAJ

Weekend przed nami

W sobotę, za dnia, koniecznie odwiedźcie Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Aerofestival, które odbędą się na terenie Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Gwarantujemy Wam masę mocnych, lotniczych wrażeń i wiele naziemnych atrakcji – choć nie odbędzie się żaden koncert.
Po więcej info kliknij: TUTAJ
Z czym kojarzycie Katowice? Z pewnością z OFF Festival, który sponsoruje

T-Mobile. Jednak festiwale te nie są oczywiście jedynymi wydarzeniami w ciągu roku, dla których warto odwiedzić stolicę Śląska. „Fabryka Porcelany” prezentuje  wyjątkowe wydarzenie, pełne pasji do muzyki i otaczających ją form audiowizualnych. Do swoich murów zaprosili Ishome – młodą artystkę pochodzącą z Rosji, która ma na swoim koncie album wydany w wytwórni Fuselab.
Po więcej info kliknij: TUTAJ

W trakcie wymienionych imprez możecie przekonać się na własne oczy – a właściwie uszy – jakie nowości muzyki są aktualnie na czasie i w jakim kierunku zmierzają artyści. Z pewnością wpadnie Wam tam w ucho również niejedna dobra muzyka na imprezę, którą potem sami puścicie na domówce czy poprosicie o nią DJ-a w klubie!

Published May 24, 2016.