Electronic Beats Poland

Tygodniowy rozkład jazdy 16-22.05!

Tygodniowy rozkład jazdy startuje w czwartek (19.05)!
W Znajomi Znajomych w Warszawie, odbędą się warsztaty, organizowane przez Akademię Dźwięku – stołeczną szkołę, prowadzącą kursy z zakresu produkcji muzyki. Na zajęciach dowiecie się więcej o syntezatorach modularnych oraz jak grać na żywo muzykę elektroniczną.

Po więcej info kliknij: TUTAJ

Tego samego dnia, pod Pałacem Kultury i Nauki zaczyna się Red Bull Music Academy Weekender Warsaw. Festiwal prezentuje najświeższe muzyczne zjawiska, unikalne kolaboracje oraz muzyczne premiery, a trwał będzie do niedzieli włącznie. My szczególnie polecamy występy: ZEBRA KATZ, ANDY STOTT, KANGDING RAY, RYSY, JACEK SIENKIEWICZ, THE PHANTOM & NEWBORN, a także ZAMILSKĄ. Szczegółowe informacje na Po więcej info kliknij: TUTAJ

Sopocki Sfinks 700 w najbliższy piątek zaprezentuje imprezę spod szyldu KOSMOS. Tym razem na scenie stanie projekt SELTRON 400. Za tą enigmatyczną nazwą kryje się dwójka świetnych Polskich producentów muzycznych – Eltron John oraz SLG. Ich pierwszy wspólny utwór ukazał się w wytwórni MOST, stanowiącej elektroniczny oddział PROSTO LABEL.
Po więcej info kliknij: TUTAJ

Słynący z muzycznych eksperymentów Poznański Projekt Lab, tym razem stawia na pewniak z polskiej sceny house – Ptaki, szerzej znani z „Krystyny”. Jeżeli jeszcze ich nie znacie, to koniecznie posłuchajcie i na „Grochowe Łąki 5” wpadajcie.
Po więcej info kliknij: TUTAJ

Wrocław zaś opanuje synkopowy rytm drum and bass’u. Ekipa Resee Beats zaprasza czołowych artystów sceny – Counterstrike i The Panacea, do industrialnej przestrzeni przy „Krakowskiej 100”. Wydarzenie oferuje Trzy sceny, a nagłośnienie o mocy 50 kW zafunduje Wam bass’owe trzęsienie ziemi, jakiego Wrocław dawno nie poczuł!
Po więcej info kliknij: TUTAJ

Jak już jesteśmy na południu Polski, to koniecznie trzeba zahaczyć o Katowice, które podobnie jak „miasto mostów” oferuje muzyczne uderzenie w tempie 175bpm. Wydarzenie spod szyldu Let It Roll ma na celu promocję festiwalu Open Air, który od 2008 roku odbywa się rok rocznie w Milovicach, niedaleko Pragi.
Po więcej info kliknij: TUTAJ

Kraków oferuje nam “Świeże spojrzenie. Nowe formy narracji wizualnej”, w Starej Fabryce Tytoniu. Wystawa wykorzystuje nowe rozwiązania, prezentując sześć projektów fotograficznych, których autorzy nie bali się porzucić utartych szlaków. W przedstawieniu i projektowaniu opowieści sięgają po konstrukcje narracyjne oraz techniki obróbki – bliższe sztuce filmowej, światu gier i literatury – niż tradycyjnie postrzeganej fotografii. W tym celu twórcy zdjęć – zwykle działający w pojedynkę – zaprosili do współpracy projektantów graficznych, montażystów filmowych, dźwiękowców, dziennikarzy i programistów.
Po więcej info kliknij: TUTAJ

Published May 16, 2016.