Electronic Beats Poland

5 najciekawszych polskich koncertów w Krakowie tej jesieni według Going.

Oscypki, ogórki kiszone, bigos i pierogi. To kilk najpopularniejszych, regionalnych i prawdziwie polskich przysmaków. Jak powszechnie wiadomo – nie samą szamką człowiek żyje i od czasu musi posłuchać dobrej muzyki. Mamy dla Was niezawodne antidotum – 5 różnorodnych, barwnych i porywających artystów, którzy zagrają w Krakowie tej jesieni.

Bo Polska dobrą alternatywą, elektroniką i hip-hopem stoi!

Kamp, 08.10, Serce

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że Kamp! to pionierzy polskiej fali elektropopu. Wydane w latach 2009-2012 EP-ki i album stanowią swoisty fundament rodzimej odmiany tego gatunku. Obecnie, panowie pracują nad trzecim długogrającym krążkiem, którego premiera już niebawem. Koncert trio będzie częścią trzydniowego otwarcia nowego krakowskiego miejsca o wdzięcznej nazwie Serce. Chodźcie przyjąć trochę melodyjnego ciepła i pozytywnej energii na dobry start klubu!

Bass Astral x Igo, 22.10, Zet Pe Te

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Legendy o energicznych występach duetu Bass Astral x Igo krążą od jakiegoś czasu po mieście. Chłopaki dają z siebie wszystko i na scenie prezentują cały wachlarz tanecznych ruchów, wokalnych ekspresji oraz syntezatorowych popisów. Ich jesienna trasa to okazja do usłyszenia premierowych utworów, które znajdą się na sofomorze formacji zatytułowanym Orell. Zgotujcie im gorące powitanie w rodzinnym mieście!

Łoskot, 09.11, Zet Pe Te

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Kultowy zespół Łoskot powrócił w chwale na tegorocznym OFFie i postanowił kontynuować sentymentalną przygodę. Grupa, która stworzyła podwaliny polskiego yassu, koncertuje w składzie Moretti, Trzaska, Walicki oraz Pawlak i są to tak mocne nazwiska, jak swego czasu formacja ataku FC Barcelony. Jeśli chcecie doświadczyć niepowtarzalnego, pełnego zwrotów akcji, niespodziewanych zagrań i hałaśliwego występu – koniecznie idźcie na Łoskotu!

Pogodno, 13.11, Zet Pe Te

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Pogodno to kolejny weterański skład w naszym zestawieniu. Od ukazania się największego przeboju grupy – “Orkiestra” minęło już 15 lat. W międzyczasie, muzycy grali w innych zespołach (m.in. Mitch & Mitch ze Zbigniewem Wodeckim), produkowali muzykę różnym artystom i oczywiście – wydawali własne albumy. Kolejny krążek, pierwszy od ponad 6 lat, jest już w drodze. Za oknem niestety dość pochmurno, ale październik w Zet Pe Te zapowiada się bardzo Pogodno!

Dwa Sławy, 17.11, Żaczek

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Łódzki hip-hopowy duet, który zyskał – nomen omen – sławę w bardzo szybkim tempie. Po ciepło przyjętych Ludziach Sztosach, nagrali kolejny ciekawy materiał – Dandys Flow, który będą zachwalać na zbliżającym się tourze. Znacie na pamięć teksty takich hitów jak Catering, Do Ryma czy Człowiek Sztos? W Żaczku szykuje się znakomita okazja do skandowania ich wspólnie ze Sławami. Chodź na polskie rap koncerty!

Published September 25, 2017.