5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend - Electronic Beats Poland
Feed/Music

5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend

Jak to śpiewał niegdyś nasz słynny wieszcz – Liroy „jest piątek, tygodnia koniec i początek, na tarczy kilka minut po dziewiątej…”. Pewnie wielu z Was już zadaje sobie to jedno kluczowe pytanie, jak spędzić weekend i zapomnieć o troskach dnia codziennego ?

My tym razem nie pomożemy wybrać serialu na netflixie, nie doradzimy gdzie zjeść, mało tego, nawet nie podpowiemy na jaką wystawę się udać. Za to doradzimy gdzie potańczyć! Pod lupę wzięliśmy: Warszawę, Poznań, Katowice i Sopot.

WARSZAWA /4-6.10/ JASNA 1

Dwudniowe i zarazem drugie urodziny klubu w prawdziwie doborowej obsadzie decków.

WARSZAWA /4-5.10/ 999

W piątek pionier industrial techno Adam X połączy swoje siły z Keepsakes -młodszym, ale jak już zasłużonym reprezentantem tego nurtu.

W sobotę przestrzenie warszawskiego 999 przeznaczone są dla Avant Art Festival.

POZNAŃ /5.10/ TAMA

W sobotę klub Tama gości reprezentanta słynnej wytwórni Drumcode. Mark Reeve bo o nim mowa, jest odkryciem Svena Vätha i konsekwentnie buduje swoją reputację na scenie muzyki elektronicznej.

KATOWICE /5.10/ INQbator

Sobota w INQ zapowiada się bardzo małym SZOKIEM. Na dwóch scenach, obok występów członków kolektywu SZOK, dojdzie do spotkania znanych od lat gigantów sceny, z dopiero raczkującymi w klubowym świecie lokalsami.

SOPOT /5.10/ Sfinks700

8 urodziny klubu z dj’ską czołówką polskiej sceny muzyki elektronicznej.

Szczegóły na stronach klubów.

Tekst: Redakcja