5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend (25-27.10) | Electronic Beats Poland
Feed/Music

5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend (25-27.10)

Jeśli to czytacie, to znaczy, że tak jak my dobrnęliście do końcówki tygodnia i możecie rozpocząć weekend. My jak zawsze zachęcamy do jedynej słusznej formy relaksu, czyli tańca przy dobrej elektronicznej muzyce, w fajnym miejscu i super ludźmi wokół.

Oto cotygodniowa party 5tka:

WARSZAWA /25.10 piątek / SPATiF

Rakieta to projekt muzyczno koleżeński, a za sterami: Piotr ‚Kędzior’ Kędzierski, Igor ‚iRobot’ Fleiszer, Norbert ‚Bert’ Borzym, Maciek ‚Mr. Lex’ Kasprzyk, Jędrzej ‚Kovvalsky’ Kowalczyk, czyli klubowi wyjadacze. W tej podróż w nieznane potowarzyszy im Kasia NOVIKA Nowicka, od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej.

WARSZAWA /25.10 piątek / ISKRA

Impreza z cyklu Ciężko Jest Lekko Techno schodzi do podziemi Mokotowskich Pól gdzie zaskoczy nas doskonałe nagłośnienie i niesamowite doświadczenia wizualne. Tym razem za sterami będziecie mogli usłyszeć: GiGi, Kalicky, Piotr Bejnar, Seb Skalski, EIKUM, czyli artystów, którzy nie raz pojawiali się już na naszych łamach.

POZNAŃ /25.10 sobota / TAMA

POLO HOUSE to pierwsza impreza promująca polskich DJów i producentów tanecznej muzyki elektronicznej z pogranicza house. Na pierwszej edycji cyklu w Tamie zagrają: Earth Trax / Bartosz Kruczyński, Newborn Jr., Jaromir Kaminski,
WOSK Sound System.

KRAKÓW /26.10 sobota / SZPITALNA 1

W sobotnią noc na Szpitalnej 1 zagości Patchlab Festival, w roli głównej dwójka producentów i DJ-ów, należących do najciekawszych twarzy sceny techno młodego pokolenia – Zenker Brothers, wspierają ich czołowi twórcy krakowskiej sceny klubowej: Olivia, która zagra w formule b2b z Charlie, Anatomy Of Mashup oraz wspaniali Daniel Drumz i DiscoMule.

 

 WARSZAWA /26.10 sobota / 999
Z mroźnej Skandynawii do Warszawy powraca Axel Boman, który niedawno wydał swój nowy album „Le New Life”, a wspierają go wytrawni producenci polskiej sceny. Jacek Sienkiewicz, to jeden z jego nielicznych występów klubowych w tym roku, Zambon – człowiek stojący za The Very Polish Cut Outs i oficyną Transatlantyk, SLG -specjalista od housowo-minimalowych brzmień, który zagra b2b z Newborn Jr.
Szczegóły na stronach www bądź Facebook klubów.
Tekst: Redakcja