Feeds Archive - Electronic Beats Poland
Feed/Music

Anderson .Paak zapowiada nowy album - "Ventura" trafi do nas 12 kwietnia

Dopiero co cieszyliśmy się z releasu „Oxnard” a już zaraz dostaniemy dużo nowej muzyki od Andersona. I mamy nadzieję, że tym razem Paak nas zachwyci, tak jak to zrobił przy okazji „Malibu”.

Na nowej płycie muzyka możliwe, że usłyszymy m.in. Maca DeMarco, Earla Sweatshirta czy Noname, którzy mają dołączyć też do muzyka na niektórych datach jego nadchodzącej trasy koncertowej. I mamy nadzieję, że jest  to sugestia, iż goście specjalni z tego touru będą częścią płyty muzyka.

„Ventura” miała zostać nagrana mniej więcej w tym samym czasie co zeszłoroczny „Oxnard”. Cieszycie się?

 

Continue Reading
Feed/Music

Dokument o satanistach "Hail Satan?" ma pierwszy trailer

Czasy gdy sataniści wydawali nam się przerażający minęły bezpowrotnie. W tym momencie bycie członkiem tej religii, to wiara we własny umysł, w to, że powinniście skupiać się na własnych korzyściach i na… trollowaniu innych ludzi.

„Hail Satan?” to dokument, który zachwycił widzów na tegorocznym Festiwalu w Sundance i ma on w końcu swój pierwszy trailer. Sprawdźcie, czy po obejrzeniu poniższej zajawki nie będziecie mieli ochotę dołączyć do nowej religii.

 

Continue Reading
Feed/Music

Ray Liotta dołącza do obsady prequelu "Rodziny Soprano"

„The Many Saints of Newark” właśnie przekonało człowieka, który jest odpowiedzialny za jedną z najlepszych ról w historii gangsterskiego kina do powrotu do świata zbrodni. No… przynajmniej na ekranie.

Ray Liotta dołączy do wcześniej ogłoszonych Very Farmigi, Jona Bernthala, Billy’ego Magnussena i Michaela Gandofliniego, który wcieli się w rolę Tony’ego Soprano, którą w kultowym serialu odtwarzał jego ojciec James Gandolfini.

Historia, która przedstawi nam David Chase (twórca „Rodziny”) i Lawrence Konner skupi się na czasach rozruchów w Newark w trakcie lat 60-tych. Wtedy to grupy Afro-Amerykanów i Amerykanów pochodzenia włoskiego walczyły ze sobą, a gdy ich spory przeniknęły do członków gangów historia nabrała bardzo krwawych kolorów.

Dla Liotty jest to powrót do czasów młodości. Aktor pochodzi bowiem z Newark i dorastał w tej dzielnicy w trakcie lat 60-tych widząc na własne oczy efekt zamieszek.

Continue Reading
Feed/Music

Will Smith nie pojawi się w sequelu "Suicide Squad"

Jest to dosyć komiczne, że mimo pełnej nienawiści do pierwszej części wśród fanów jak i recenzentów „Suicide Squad” zarobił i tak 746 miliony dolarów. A jeśli zarabia prawie 3/4 miliarda to zawsze dostanie drugą część.

Oczywiście sequel ma być lepszy od oryginału nie tylko w kwestii finansowej. Po pierwsze James Gunn dostał robotę jako reżyser i scenarzysta, po drugie „SS” ma opierać się na innych postaciach w drugiej odsłonie i jedyna gwiazdą, którą szefowie studia naprawdę chcą zobaczyć z pierwszej odsłony to Margot Robbie, która wcieliła się w jedynce w rolę Harley Quinn.

Teraz studio oficjalnie poinformowało Variety, że w sequelu nie pojawi się Will Smith, który był bardzo marnym Deadshotem w oryginale.

Pozostaje wierzyć, że wszystko idzie ku lepszemu. I „The Suicide Squad” będzie tak dobry jak był trailer do „Suicide Squadu”

Continue Reading
Feed/Music

Autorka muzyki do genialnej "Celeste" zadebiutuje z solową płytą w marcu

Lena Raine wyda swój debiutancki album „Oneknowing” poprzez Local Action. Jak sama określa wydawnictwo jest to płyta, która opiera się na „prywatnych przeżyciach, ważnych dla niej miejscach, snach i ich braku”. Poniżej możecie posłuchać pierwszego singla od artystki noszącego tytuł „Tsykuyomi”

Celeste to jedna z najlepszych gier zeszłego roku. I ważną jej częścią była genialna muzyka jaką skomponowała młoda producentka. Dokładna premiera jej solowej płyty to 29 marca.

Tracklista:

01. ‘Nightmare (Intro)’
02. ‘Tsukuyomi’
03. ‘A Chance to Rest’
04. ‘Light Rail’
05. ‘Breath’
06. ‘Insomnia’
07. ‘Trance State’
08. ‘Momodani’
09. ‘Wake Up’
10. ‘Aurora’

Continue Reading