Feeds Archive - Electronic Beats Poland
Feed/Music

Posłuchajcie nowej piosenk od Lany Del Rey

„hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have it” trafiła dzisiaj do fanów. Wokalistka zapowiedziała premierę piosenki w zeszłym tygodniu na Instagramie. Utwór pojawi się na jej nadchodzącym wydawnictwie „Norman Fucking Rockwell”, które ma pojawić się w sklepach w tym roku.

Continue Reading
Feed/Music

Znamy obsadę prequela "Gry o Tron"

Po wcześniej ogłoszonych Naomi Watts i Joshu Whitehousie, wiemy, kto ma nadzieję, na stanie się kolejną Emilią Clark i Kitem Haringtonem.

Naomi Ackie, Denise Gough ,  Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp i Toby Regbo to aktorzy, którch ogłosili dzisiaj twórcy.

Reżyserem pierwszego odcinka będzie SJ Clarkson, która ma na koncie pracę przy m.in. Jessice Jones, Succesion i nadchodzącym filmie z uniwersum Star Treka.

Nowy serial HBO będzie dział się setki lat przed wydarzeniami, które poznaliśmy w „Sadze lodu i ognia” G.R.R. Martina.

Jedna rzecz jest pewna: poczynając od przerażający sekretów Westeros, początku Białych Wędrowców, tajemnic Wschodu po legendy Starków – nie jest to historia, którą myśleliśmy że znamy

via Hollywod Reporter

Continue Reading
Feed/Music

CupcakKe grozi samobójstwem

Raperka kilka godzin temu zapostowała na swoim Instagramie i Twitterze, iż planuje popełnić samobójstwo.

Pochodząca z Chicago artystka napisała po prostu „Im about to commit suicide” i zniknęła z social mediów. Nie odpowiada na wiadomości, a współpracownicy raperki nie reagują na pytania mediów, co się dzieje.

Możemy mieć tylko nadzieję, że wokalistka nie spełni swoich gróźb i poszuka pomocy. Problemy ze zdrowiem psychicznym to jeden z głównych tematów ostatnich miesięcy. Wielu młodych ludzi w dzisiejszych czasach musi się z nimi mierzyć i nie omija to oczywiście sławnych i bogatych. Smutnym przykładem jest chociażby śmierć Aviciiego, który popełnił samobójstwo w zeszłym rorku.

https://twitter.com/CupcakKe_rapper/status/1082439974304268288?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1082439974304268288&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.hotnewhiphop.com%2Fcupcakke-tweets-suicidal-message-and-fans-are-worried-about-her-whereabouts-news.68661.html

Continue Reading
Feed/Music

Denzel Curry zapowiada wspólny album z Charliem Heatem

Po świetnym „Taboo” z zeszłego roku Denzel zapowiedział właśnie kawałek „Aloha”, który nagrał razem z Charliem Heatem. Charlie przy okazji potwierdził, że mimo że zapowiedzieli dopiero jedynie singiel, wspólna płyta obu muzyków trafi do nas prawdopodobnie jeszcze w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Przypomnijmy, że muzycy wspólnie pracowali m.in. nad „Sumo”

Continue Reading
Feed/Music

Dave Bautista dołączył do obsady "Diuny"

Dave Bautista znowu będzie pracować z Denisem Villeneuvem.

Po tym, jak panowie współpracowali na planie „Bladrunnera” teraz były zawodnik WWE po raz kolejny będzie mógł się zmierzyć z poważniejszą rolą niż Drax z Uniwersum Marvela.

Bautista pojawi się na ekranie obok m.in. Timotheego Chalamet. Za scenariusz będzie odpowiadał sam Villeneuve razem z Ericiem Rothem i Jonem Spaihtsem.

Nie znamy jeszcze potencjalnej premiery filmu, ale powiemy szczerze, że nie chcemy, aby twórcy się spieszyli. „Diuna” Franka Herberta to jedna z najważniejszych powieści sci-fi w historii tego gatunku i zasługuje na wyjątkową ekranizację.

 

Continue Reading