Electronic Beats Poland

Teleport

Co roku mieszkańcy stolicy narzekają, że „w Warszawie nie ma dobrych festiwali”. Częściowo można się z nimi nawet zgodzić, ale prawda jest taka, że gdy na niektórych imprezach pojawia się tyle ludzi, ile na małych festiwalach, to te drugie wydają się zbędne. Na początku września, w Iskrze na Polach Mokotowskich, odbędzie się wydarzenie, które określić można z łatwością mianem mini festiwalu, zarówno ze względu na muzyczny line-up i plenerowy klimat, jak i oprawę wizualną.
W warszawskiej miejscówce wystąpi solidna reprezentacja artystów z każdego zakątka globu, którzy kładli podwaliny pod europejską elektronikę.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

# MUZYKA

Zdecydowanym headlinerem iwentu są  panowie ze Stanton Warriors – żywe legendy breakbeatu, które od niemalże dwóch dekad uczą, czym jest klasyczne brytyjskie brzmienie. Obok nich pojawią się koledzy zza kanału La Manche, przedstawiciele legendarnego Ed Bangera – Busy P i Boston Bun, czyli mistrzowie francuskiego electro, które przecież zaliczyło wielki powrót dzięki nowym produkcjom m.in. MSTRKRFTA i Justice.  Kolejnym gościem będzie m.in. szef genialnego house’owego labelu Noir Music – Noir, a także młodzi gniewni Truth Be Told, którzy ostatnio trafili pod strzechy rodzimego wydawcy White Widow Records. Zresztą, jedna ze scen Teleport, należeć będzie właśnie do tego labelu i oprócz zagranicznych gwiazd, zobaczymy w Iskrze śmietankę warszawskiej sceny.
Pojawi się m.in będący w szczytowej formie, technoszaman Piotr Bejnar, muzyczni profesorowie z Last Robots i król polskiego breaka Cherry aka BreakNTune.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

# WIZUALIZACJE

Muzyka to jednak nie wszystko, co przygotowali twórcy mini festiwalu, bo będzie też okazja abyście nacieszyli nie tylko uszy, ale również oczy. Scena w ogrodzie Iskry zamieni się w magiczne miejsce, oplecione ekranami tiulowymi i hologramem, które zapewnią niezapomniane doznania.
My już nie możemy się doczekać pierwszych dźwięków, które otworzą imprezę o 18:00 w tę sobotę i jesteśmy smutni na myśl o jej końcu następnego dnia w południe.

Published October 16, 2016.