Electronic Beats Poland

Tańce na dachach i w basenie

Całkiem oczywiste jest, że imprezy z muzyką elektroniczną odbywają się w klubach lub na halach sportowych, lecz kiedy robi się ciepło nie każdy ma ochotę się w nich kisić. Alternatywą stają się plenerowe miejscówki, które wyrastają nad brzegiem Wisły i innych rzek, jak grzyby po deszczu. W końcu przychodzi moment, kiedy nasze lubiane wakacyjne miejscówki stają się mniej atrakcyjne. Wówczas nasuwa się pytanie, czy jest coś co może zaskoczyć?

LOST POOL

Vimeo

By loading the video, you agree to Vimeos's privacy policy.
Learn more

Load video

Rok temu narodził się projekt Lost Pool, inspirowany kulturą Rave z lat 80. To co wyróżnia Lost Pool na tle stołecznych wydarzeń to industrialna, ale zarazem artystyczna przestrzeń, rodem z berlińskiego Kreuzberga. Impreza odbywa się na terenie opuszczonych Basenów Skry, przy ulicy Wawelskiej 5. Miejsce to jest dobrze znane na klubowej mapie Warszawy. H2O, W5 i Fonobar to dawne nazwy klubów, które mieściły się na terenie, na którym odbywa się Lost Pool. Pierwsza impreza będzie miała miejsce w najbliższą sobotę (16.07.2016), a wystąpią na niej czołowi artyści ze sceny techno i house: Dtekk (Up To Date Festival), Leon (Audioriver), Sept b2b Violent (Voxnox Records), Maciej Głębocki (Audioriver) i inni. Organizatorzy wydarzenia ciągle otrzymują zapytania, odnośnie ilości planowanych edycji w tym sezonie, dlatego w imieniu ekipy Lost Pool możemy przekazać, że odbędą się 3 edycje do końca sierpnia. Jeśli chcesz dołączyć do wydarzenia na facebooku, zapisz się TUTAJ.

Miasto Królów Polski także ma swój własny, alternatywny cykl imprez, który niezmiennie od 5 lat  odbywa się co najmniej 4 piętra nad ziemią. Dwójka przyjaciół, oficjalnie działająca jako Stay High Agency, zaczerpnęła pomysł na organizację tego wydarzenia od swoich znajomych z Tbilisi. W ciągu całej działalności cyklu odbyło się już 15 wydarzeń, a w tym roku odbędą się jeszcze 4. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 15 lipca na dachu Hotelu Poleskiego w Krakowie, z którego prezentuje się jedyna w swoim rodzaju panorama Wawelu. Na wydarzeniu zagrają Popkid Vibes, Phil Jensky, Piotr Grymek i inni. Dołącz do wydarzenia TUTAJ.

Vimeo

By loading the video, you agree to Vimeos's privacy policy.
Learn more

Load video

Published July 14, 2016.