Electronic Beats Poland

T-Mobile Electronic Beats powraca z własnym festiwalem pod koniec września

Ostatni weekend września będzie dla T-Mobile Electronic Beats powrotem na klubowe salony. Nie jako gość, ale jako gospodarz.

W tym roku postanowiliśmy stworzyć w pełni autorski festiwal. To powrót do chlubnych tradycji sprzed lat, gdy w ramach Electronic Beats Festival mogliśmy zobaczyć tak cenionych artystów jak m.in. Metronomy, Groove Armada czy José González. Wydarzenia cieszyły się ogromną popularnością i spotkały z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Tak będzie i tym razem.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Pod szyldem TMEB odbywają się m.in. cykliczne wydarzenia muzyczne i kulturalne, w tym te zupełnie niecodzienne (np. New Order w Berlinie czy Foating Sound w Budapeszcie). Electronic Beats to także portal internetowy wraz z EB TV, EB radio i liczne płytowe edycje specjalne. Projekt angażował takie gwiazdy jak Boy George, Roisin Murphy, Disclosure czy David Gahan. Electronic Beats znany jest także polskiej publiczności, która do tej pory miała możliwość uczestniczyć już w 5 edycjach festiwalu w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu, gdzie wystąpili m.in. Metronomy, Groove Armada, José González, The Drums, Modeselektor czy Dizzee Rascal.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Zapamiętajcie datę 28 września. Wtedy to w Warszawie będziemy mieli dla was coś specjalnego. Będą zagraniczne gwiazdy, będą artyści związani z naszym projektem POWROTY. Będzie okazja spędzić czas razem z najlepszą muzyką.

Save The Date.

Published August 14, 2018.