Electronic Beats Poland

SnowFest Festival 2017 ogłasza z T-Mobile Electronic Beats!

Miło nam poinformować, że festiwalowe Electronic Beats powraca do Polski już w lutym kiedy to staniemy bark w bark z twórcami SnowFest Festivalu, aby stworzyć jeden z najbardziej wyjątkowych eventów 2017 roku.

Już teraz możecie kupować dwudniowe bilet „Day & Night” za 140 zł, a klienci T-Mobile mogą się załapać na wejściówki z 50% zniżką.

Każdy wie, że w lecie zza każdego rogu wystaje kolejne wielkie festiwalowe wydarzenia, ale gdy za oknem prószy śnieg a my podskakujemy nerwowo w miejscu, aby rozgrzać zziębnięte mięśnie nikt nie myśli o tym, że przecież możemy się rozgrzewać skacząc do dobrej muzyki.

Na nasze szczęście o tej drugiej opcji pomyśleli organizatorzy  SnowFestu i między 10 a 11 lutego czeka nas wielogodzinne szaleństwo – pierwszymi ogłoszonymi muzykami imprezy są zdobywcy Grammy – Nero. Obok nich  na scenie T-Mobile Electronic Beats usłyszymy wyjątkowy dj set legend d’n’b Pendulum, którzy wystąpią razem z Mc Versem.

SnowFest to oczywiście nie tylko muzyka, ale również zawody, których formuła została całkowicie zrewolucjonizowana. Na szczycie skoczni Skalite staną drużyny narodowe, składające się z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami – potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem. Poza pierwszymi dryżynowymi mistrzostwami Air Strike – czekają Was także indywidualne zawody Big Air.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie www.ticketpro.pl oraz w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

Więcej informacji znajdziecie na www.snowfest.pl

Szczegóły akcji zniżkowej znajdziecie TUTAJ

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Published December 14, 2016.