Electronic Beats Poland

SIGMA, SHY FX, Ejeca – pierwsze ogłoszenie SnowFest 2020

Kolejna odsłona SnowFest, czyli najgorętszego zimowego wydarzenia muzyczno-sportowego odbędzie się oczywiście w Szczyrku w dniach 28 i 29 lutego. Organizatorzy rok do roku potwierdzają tezę, że jest to najprężniej rozwijający się kurort dla wszystkich miłośników sportów zimowych, a od kilku lat także pasjonatów muzyki. Dzieje się tak za sprawą mocarnego programu artystycznego, który stopniowo jest nam ujawniany.

28 i 29 lutego tradycyjnie już na imponującym terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite wystąpi śmietanka światowej sceny muzycznej – od drum’n’bassu po rap przez starannie wyselekcjonowaną muzykę elektroniczną, która króluje nie tylko w klubach, ale również we wszystkich najważniejszych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych na świecie. Unikalne połączenie pokazów sportowych, nieskrępowanej zabawy to przepis na fantastycznie spędzony czas w polskich górach.

To już siódma edycja festiwalu, który jak żaden inny w naszym kraju łączy ze sobą elementy zdrowej sportowej rywalizacji, efektownych pokazów narciarskich i snowboardowych, pysznego jedzenia, rozgrzewających napojów,
a co za tym idzie także całonocnej zabawy do białego rana. Mnogość
i różnorodność atrakcji, a także festiwalowego terenu sprawia, że spełnienie i po prostu wartościową rozrywkę znajdą tutaj wszyscy (również Ci, którzy do najzimniejszej pory roku podchodzą niezwykle sceptycznie).

 

Pełnię festiwalowego szczęścia na SnowFest uzupełnia świetna muzyka. Pierwsze ogłoszenie już robi na nas ogromne wrażenie. W 2020 w Szczyrku w dniach 28-29 lutego zobaczymy:

SIGMA

genialny projekt, umiejętnie łączący ambitną muzykę klubową z szeroko rozumianym popem. To autorzy takich hitów jak „Nobody To Love” czy najnowszego „Dilemma”. Jesteśmy pewni, że przyjadą do Polski, dając upust swoim muzycznym fascynacjom. Zwiedzili cały świat od londyńskiego Brixton Academy, Roundhouse, Fabric czy Glastonbury, gdzie pod sceną zgromadzili ponad 100 000 uczestników. Z roku na rok Cameron Edwards i Joe Lenzie, tworzący projekt Sigma, co raz śmielej rozpychali się na światowej scenie muzycznej, czego zwieńczeniem była współpraca m.in z Take That, Rita Ora, Paloma Faith, Labrinth.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Shy FX

wystąpi na SnowFest tuż po wydaniu nowego albumu “Ragamuffin SoundTape”. Autor ikonicznego „Orginal Nuttah” w Szczyrku pojawi się razem z MC, prezentując show, jakiego to miasto dawno nie widziało. Jest to jeden z najbardziej wpływowych artystów z Wysp Brytyjskich, którego głośna kariera datowana jest na początek lat ’90, kiedy to zaczarował światową opinie publiczną swoim największym hitem „Orginal Nuttah”. Twórczość Shy FX nie można zaklasyfikować do jednego gatunku czy stylistyki, a jednym tchem można wymienić jego silne inspiracje root reagge, dubstep, house, R&B.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Ejeca

wystąpi w Polsce pierwszy raz. Ten producent uważany jest za człowieka-instytucję na światowej scenie muzyki house i techno. Ejeca vel Garry McCartney to duma narodowa Irlandii Północnej. Ich najbardziej rozpoznawalny artysta, to także jeden z najbardziej płodnych producentów na światowej scenie muzyki house. Jego znakomite utwory zdobią katalogi tak uznanych wytwórni jak: BPitch Control, Tusk Wax, Last Night On Earth czy AUS Music, zaś on sam zwiedził cały klubowy i festiwalowy, aby prezentować swoją autorską wizje muzyki elektronicznej.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Kraak & Smaak

to holenderski zespół w skład którego wchodzą: Oscar de Jong, Marka Kneppersa i Wim Plug. Na SnowFest pojawi się w pełnym koncertowym składzie o bogatym, rozbudowanym instrumentarium i zaprezentuje swój nadchodzący materiał z płyty „Pleasure Center”, który ukazuje się już 18 października. Po legendarnej Coachella czy SXSW przyszedł czas na występ w zimowej stolicy Polski – Szczyrku.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Solar 

pomimo iż jego kariera rozpoczęła się na dobre w 2008 roku to już dzisiaj śmiało możemy o nim powiedzieć „wymiatacz” na polskiej scenie hip-hopowej, czego niezbitym dowodem jest chociażby fakt, iż Solar jest dyrektorem kreatywnym SB Mafija – jednej z najważniejszych polskich wytwórni hip-hopowych w katalogu której znajdziemy albumy od Jan-Rapowanie, Bedoes, Kubi Producent, White2215 czy Holak.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Bilety rozchodzą się w szybkim tempie, dlatego pomyślcie o zimowych planach na zbliżający się sezon już dziś! Pierwsza pula Early Birds została wyprzedana przed czasem.

BILETY KUPICIE TU: https://going.pl/snowfest2020

Early Regular – 150 zł (od 1.10 do 31.10 lub do wyczerpania puli)

Late Regular – 180 zł (od 1.11 do 30.11 lub do wyczerpania puli)

Last Xmas – 210 zł (od 1.12 do 31.12 lub do wyczerpania puli)

Last Call – 250 zł (od 1.01 do 28.02 lub do wyczerpania puli)

Więcej na www.snowfest.pl

Published October 11, 2019. Words by Redakcja.