Electronic Beats Poland

RYFA RI promuje nadchodzącą płytę

Czekacie na newsy z obozu WCK - autorów najlepszej rapowej płyty ubiegłego roku? Proszę bardzo: lada moment pojawi się najnowszy album raperki Ryfy Ri - tym razemw wersji kasetowej i cyfrowej. Zapowiedzią jest najnowszy klip "Polowanie".

W ubiegłym roku krytycy muzyczni i słuchacze hip-hopu byli niemal jednogłośni: najnowszy album składu WCK znalazł się w pierwszej trójce podsumowań praktycznie wszędzie. WCK to – jak nadmienili  sami członkowie zespołu w wywiadzie dla Electronic Beats – jeden organizm, a nas bardzo cieszy, że ta jedność to złożone w jedną grupę osobowości. Jedną z nich jest niewątpliwie znakomita –  kto wie czy nie najlepsza na rodzimej scenie – Ryfa Ri.

Rozwój Anny Marii Wilczkowskiej śledzimy od lat podziwiając jej flow, ewolucję problematyki w tekstach i zawsze stylowe teledyski.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Luty to miesiąc,w  którym ukaże się nowa płyta raperki, która nie hamuje w swoim Polo Fox Coupe i wypuszcza klip za klipem do nadchodzącej wielkimi krokami kasety „ELO POLO”.

Przedostatnim klipem promującym nadchodzący album była “Polo-Cockta”:

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Tymczasem wczoraj na kanale WCK47 pojawił się już trzeci klip (autorstwa Elizy Kos  – Gwiazdy). Tym razem  powstał obraz do utworu “Polowanie”. Producentem piosenki jest Panama.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Płyta zapowiada się więc na bardzo różnorodną, bezkompromisową i nagrana na luzie – acz z ważkimi tematami.

Album w wersji kasetowej i digital już od 14.02 na stronie wck47.com

Published February 05, 2021. Words by Artur Wojtczak.