Electronic Beats Poland

Record Store Day 2017 ogłasza!

Chociaż prawdziwi fani wiedzą, że święto winyla jest tak naprawdę codziennie to miło jest mieć ten wyjątkowy dzień roku gdy nawet dla postronnych słuchaczy czarne krążki wychodzą na pierwszy plan.

W tym roku RSDW odbędzie się 22 i 23 kwietnia w Muzeum Historii Żydów Poliskich POLIN i będzie to okrągła 10 edycja tego uwielbianego na całym świecie iwentu. T-Mobile Electronic Beats oczywiście będzie na miejscu, aby słuchać i doceniać nasz ukochany środek przekazywania muzyki. Tegoroczna odsłona wydarzenia będzie najbardziej atrakcyjną i największą jak dotąd w Polsce. POLIN na te dwa dni zamieni się w mekkę dobrej muzyki. Organizatorzy dadzą nam szansę nie tylko kupić płyty, ale poznać sposoby ich konserwacji, posłuchamy koncertów artystów z Polski i zagranicy, a już teraz wiemy do kogo należeć będzie scena w sobotni wieczór

Tej nocy POLIN zostanie przejęty przez reprezentację jednego z najważniejszych polskich labeli ostatnich lat – U Know Me Records. Na scenie zobaczymy trzech artystów, którzy od lat  pokazują jak dobrą muzykę umiemy tworzyć w naszym rodzimym kraju.

Bilety na ten koncert możecie zdobyć poprzez Going.

Night Marks Electric Trio to oryginalny tercet, zacierający granice pomiędzy hip-hopem oraz soulowym dziedzictwem, a najświeższymi brzmieniami muzyki elektronicznej. W 2017 roku wracają z nowym materiałem, którego zwiastunem jest doskonały singiel “Matter of Time”. Album zaplanowany jest na pierwszą połowę roku, a na koncercie w ramach Record Store Day Warsaw po raz pierwszy będzie można usłyszeć kilka jego fragmentów live!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

SOTEI (Sobura & Teielte) to nowy projekt dwóch uznanych polskich muzyków, wydany nakładem U Know Me Records. Duet tworzą Sobura – perkusista, który tworzy muzykę zarówno solo (“Organic Lo-Fi” na U Know Me), jak i jako członek zespołów (Nosowska, Skubas i wiele innych) oraz Teielte – bardzo płodny producent, który wydał już cztery solowe płyty i wiele remiksów. Jego muzykę przepełnia głęboki bas i glitchowe dźwięki, zaś całość pełna jest post-hiphopowego vibe’u. Razem Sobura i Teielte tworzą prawdziwie wybuchową mieszankę, co można usłyszeć w trakcie ich występów live. Samplerowa wirtuozeria Teielte i żywe bębny jednego z najlepszych polskich perkusistów – musisz to zobaczyć!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Tubas Składowski to hip-hopowy live band, tworzony przez sześć muzycznych indywidualności. Na swoim koncie mają dwie EP oraz wydany w 2014 roku, długogrający album „Bez konserwantów”, na którym gościnnie udzieliła się czołówka polskiego hip-hopu (Te-Tris, Spinache, Duże Pe. Lilu, Eskaubei). Czym/kim jest Tubas Składowski precyzyjnie definiuje portal soulbowl.pl: „Mamy więc do czynienia z hip hopem uwikłanym w udane romanse z jazzem, funkiem, soulem i bluesem, którego brzmienie niemal całkowicie zostało oparte na żywych instrumentach.”

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Published February 27, 2017.