Electronic Beats Poland

Przepis na SnowFest Festival 2023!

Ostatnie odliczanie do jubileuszowej edycji SnowFest Festival 2023 Powered By TAURON w Szczyrku trwa! Już niebawem bo 3 i 4 marca będziemy świadkami legendarnej już 10. odsłony tego unikalnego wydarzenia łączącego muzykę ze sportem.

 

Jak przygotować się do jedynego zimowego festiwalu w Polsce? Podpowiadają Igor Fleiszer oraz Zuza Partyka, organizatorzy SnowFest Festival:

 

  1. Opracuj własny muzyczny timetable SnowFest 2023 spośród występów ponad 50 wykonawców

Główny trzon każdej edycji SnowFest Festival to starannie wyselekcjonowana muzyka od elektroniki, aż po hip-hop. W ciągu dwóch dni nadchodzącej edycji będziecie mogli usłyszeć w Szczyrku ponad 50 wykonawców na 6 muzycznych scenach, dlatego warto zawczasu opracować napięty harmonogram koncertów i setów od swoich ulubionych artystów.

 

Oprócz tegorocznych headlinerów, w których skład weszli m.in. Pendulum, Dimension, Goldie, Digitalism, Fisz Emade Tworzywo, Bass Astral, An On Bast, asthma, Catz `n Dogz, Rysy, Last Robots czy Ros Addiction & MC Conrad, ciekawie prezentują się także rozkładówki Betclic Stage, Sceny Jelenia oraz całkowicie nowej –  Blonde Music Bar.

 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

 

Polska reprezentacja zadba o wysokie tempo i endorfiny na Betclic Stage, na której italo, disco, house i hip-hop zaprezentują Holly Molly feat. Novika, DJ Ure, Spox, Kido, Karol Aleksander i Praktyczna Pani. O mocne bassowo-trapowe doznania zadbają nieformalni ambasadorzy Sceny Jelenia: Janusz Walczuk, Frank Leen, DJ Noz, Krzysztof Polak, czy Spisek Jednego. Z kolei na Blonde Music Bar za sprawą takich postaci jak Bert, Chriss Jaxx, Cocolino, Discoteque, Discox, E-Bony, JAO, Miód oraz Polotronic królować będzie muzyka house i disco.

 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

 

 

  1. “Zapewnij sobie porządną dawkę emocji w trakcie zawodów sportowych SnowFest Games accelerated by Taycan”

Nieodłącznym elementem każdej edycji SnowFest są sportowe zmagania najlepszych riderów w kraju nad Wisłą! SnowFest Games Accelerated by Taycan, to jeden z największych i najbardziej widowiskowych show feestyle’owych w tej części Europy.

Podczas nadchodzącej edycji festiwalu, w pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika, zmierzy się czołówka polskiej sceny snowboardowej oraz freeski, dla których zimowe sporty ekstremalne to prawdziwa pasja i sposób na życie. O przemianę skoczni narciarskiej w tor freestyleowy ponownie zadba ekipa Vodasodova, która słynie z wyjątkowej precyzji do detali i unikalnych międzynarodowych projektów jak X-Games czy Air&Style.

Przyśpieszenie i prędkość zawodników na skoczni gwarantuje Porsche Taycan oraz Porsche Centrum Katowice – Partner tegorocznych zawodów.

  1. “Wpadaj na Food Market po zróżnicowane menu, które zaspokoi każde podniebienie”

Nie ma dobrej, festiwalowej balangi bez przerwy na konkretną porcję protein i kalorii. Podczas SnowFest Festival nie zabraknie soczystych burgerów, aromatycznych kiełbasek, sycących burritos, greckich pit, bułek wypełnionych dodatkami czy innych delikatesów, które dodadzą Wam sił i popieszczą wyrafinowane podniebienia.

Już 3 i 4 marca 2023 w samym centrum Szczyrku, Strefa Food Market będzie otwarta dla wszystkich entuzjastów zimowego szaleństwa przez cały czas trwania SnowFest Festival. Wstęp do Strefy jest bezpłatny.

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

 

  1. “Złap chwilę oddechu lub ciepła w jednej ze stref partnerskich SnowFest 2023“

Organizatorzy SnowFest wiedzą jak zadbać o komfort festiwalowiczów, dlatego w przerwie od koncertów i zawodów można swobodnie korzystać z kilku stref partnerskich rozmieszczonych w miasteczku festiwalowym pod Skocznią Skalite. Jedną z nich będzie Strefa Ciepła Tauron przygotowana przez sponsora głównego festiwalu, gdzie w zimowej aurze będzie się można ogrzać, naładować telefony i uwiecznić najlepsze wspomnienia z przyjaciółmi.

 

  1. “Dopracuj swój zimowy outfit z merchem SnowFest Festival”

Kto miał okazję odwiedzić SnowFest, na własne oczy widział pewnie falę… kultowych już SnowFestowych czapek płynących przez Szczyrk. Jedną z nich zgarniesz już dzisiaj online lub w stacjonarnym SnowShop w miasteczku festiwalowym razem z całym tegorocznym merchem. Czapka to przynajmniej jeden z kluczowych elementów odpowiedzialnej zimowej imprezy!

  1. “Baza noclegowa w Szczyrku ma swoje ograniczenia, dlatego nie zwlekaj z rezerwacją noclegu”

W trakcie każdej edycji SnowFest, Szczyrk przeżywa prawdziwe zatrzęsienie festiwalowiczów. Zdarzało się, że zajęty był niemal każdy hotel, pensjonat czy nawet prywatne pokoje. Warto zadbać o rezerwację noclegu z wyprzedzeniem – sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie i znajomych w ofercie przygotowanej przez SnowFest wspólnie z miastem Szczyrk.

 

  1. “Przetestuj Szczyrkowskie stoki lub zjedź poza trasę na najlepszy freeride w Polsce”

Szczyrk to pionier wśród polskich kurortów zimowych, w którym wszystkie lokalne obiekty narciarskie podlegają pod wspólny skipass. Obejmuje ośrodki narciarskie, takie jak Centralny Ośrodek Sportu (kolej linowa na Skrzyczne) oraz Szczyrk Mountain Resort, w rezultacie czego, do dyspozycji mamy łącznie ponad 30 km tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności.

Szczyrk to także miejsce ogromnych inwestycji w infrastrukturę turystyczną, czego widocznym efektem są nowe, atrakcyjne trasy narciarskie, najwyższej klasy profesjonalne systemy naśnieżania, nowe gondole i kanapy, systemy oświetlenia a także darmowy Skibus. A wszystko to dla komfortu miłośników białego szaleństwa.

Nie sposób zapomnieć o wyjątkowych walorach Szczyrku dla amatorów freeride’u, o którym więcej przeczytacie na SnowFest.pl.

  1. Na SnowFest 2023 dostaniesz się jedynie z biletem”

Gwarancją wejścia na festiwal jest wyłącznie 1 lub 2 dniowy karnet zakupiony na stronie SnowFest.pl lub u jednego z autoryzowanych dystrybutorów – going.pl, biletomat.pl i ebilet.pl.

Nie załapałeś się na poprzednie pule? W sprzedaży zostały już ostatnie bilety Last Call, które dostaniesz tutaj.

 

  1. “Nie możesz się już doczekać SnowFest? Wpadnij na SnowFest On Tour!”

Na tydzień przed festiwalem organizatorzy zaplanowali solidną rozgrzewkę! W ramach SnowFest On Tour 25 lutego na Wyspie Tamka we Wrocławiu będziecie mieć okazję do spotkania, potańczenia i wspólnego naładowania baterii przed 10. edycją SnowFest Festival 2023.

 

Na dwóch scenach DeepSnow & DrumSnow złapiecie festiwalowy vibe, który zabierzecie ze sobą do Szczyrku za sprawą występujących tam: iRobot (1/2 Last Robots), ANA, Paridae, TwoLittleBirds, Detoxic, MacBeat, Esem & Nilsen, Olliee oraz Jerzyka.

 

Na zajawkowiczów sportu czeka tam również pokaz filmów snowboardowych i narciarskich oraz Splitboard by SportStore.pl w kinie SnowCinema!

 

 

  1. “W trakcie tegorocznej edycji SnowFest sprawdzi się zasada – kto pierwszy, ten lepszy”

Z okazji okrągłej edycji SnowFest wspólnie z partnerami przygotował prezenty dla 500 osób, które jako pierwsze pojawią się w sobotę w miasteczku festiwalowym – nie przeciągajcie beforów i przybywajcie, hej!

 

Więcej informacji, a także pełny festiwalowy harmonogram występów i aktywności znajdziecie na: www.snowfest.pl

 

Published February 23, 2023.