Electronic Beats Poland

Przegląd najciekawszych płytowych premier – lipiec 2018

Zapewne ma to bezpośredni związek z tym, że artyści w okresie wakacyjnym są raczej zajęci koncertowaniem na festiwalach, przez co następuje lekkie “zwolnienie” na rynku. To oczywiście nie oznacza, że nie dzieje się kompletnie nic. Albo że nie stanie w pewnym momencie z zaskoczenia. A na razie polecamy tych kilka pozycji:

RP Boo – I’ll Tell You What! (6 lipca)

6 lipca nakładem oficyny Planet Mu ukaże się nowy album jednego z pionierów sceny footwork, pochodzącego rzecz jasna z Chicago producenta RP Boo. Na płycie „I’ll Tell You What!” znajdzie się 12 niepublikowanych wcześniej kompozycji. Stylistyka wydawnictwa ma ukazać wszechstronność artysty i wykraczać daleko poza to, z czym kojarzyliśmy go do tej pory.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content


The Internet – Hive Mind (20 lipca)

Płyta będzie nosiła tytuł „Hive Mind” i będzie czwartym albumem w karierze grupy. Dla polskich fanów jest to informacja idealna, bo zespół przyjedzie do Polski 9 dni przed oficjalną premierą wydawnictwa. Oznacza to, że jeśli pojawicie się w Proksimie 11 lipca, będziecie mogli posłuchać wielu wcześniej nieznanych utworów grupy.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


Underworld & Iggy Pop – Teatime Dub Encounters (27 lipca)

27 lipca ukaże nakładem Carolina International ukaże się EP „Teatime Dub Encounters”. Wydawnictwo będzie liczyło 4 nagrania, a powstało w tygodniach poprzedzających premierę poprzedniej solówki Iggy’ego „Post Pop Depression” (która ukazała się w marcu 2016 r.).

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video


RL Grime – VOID (27 lipca)

4 lata po debiutanckim albumie „Void”, RL Grime anonsuje nowy longplay „Nova”. Płyta ukaże się nakładem WeDidIt Records. Fani znajdą na niej 15 numerów, w których pojawi się sporo gości – m.in. Miguel, Chief Keef, Joji, Jeremih, Tory Lanez i Ty Dolla $ign.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Published July 02, 2018.