Electronic Beats Poland

PREMIERA: Klip promujący tegoroczną edycję IDA

Jakiś czas temu informowaliśmy o kolejnej, zbliżającej się edycji najbardziej prestiżowych zawodów DJ-skich w Polsce – IDA. Teogoroczne wydarzenie wspierane przez Electronic Beats, to także jubileusz 10-lecia istnienia Federacji IDA i z tej okazji fani mogą liczyć na kilka wyjątkowych punktów w programie. 

Tradycją stało się już, że IDA promuje każdą kolejną edycję unikalnym klipem. Przy ostatnich produkcjach udzielali się m.in. Fisz/Emade, Foreign Beggars oraz największe gwiazdy turntablismu: Dj Pfel (C2C), Dj Rafik, Dj Shiftee, Dj Netik, UZ, Dj Fly, Dj Woody, Dj Unkut, Dj Tigerstyle, Dj Nelson, Mr. Switch czy sam Dj Qbert.

Tegoroczna edycja również doczekała się klipu promującego, ale po raz pierwszy w historii będzie to wersja animowana. Nie zabrakło w niej największych gwiazd imprezy. Swoje skrecze do materiału dograła, między innymi, legenda wytwórni Ninja Tune, Dj Kentaro z Japonii, kultowi brytyjczycy z teamu Scratch Perverts oraz zwycięzcy zeszłorocznych zawodów Dj IQ z USA, a także Dj Skillz z Francji.

Muzykę do utworu skomponował  TMK Beatz znany ze współpracy między innymi z: JWP, Onarem, TeTrisem i Miuoshem. Sprawdźcie jak wyszło:

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Tegoroczna IDA zbliża się wielkimi krokami. Już  3 grudnia, w krakowskim  ICE Congress Centre, w walce o tytuł Mistrza Świata DJ-ów staną zawodnicy ze wszystkich zakątków globu.

Bilety kupicie TUTAJ, lub bezpośrednio w tych punktach:

IDEA KIX, ul. Bożego Ciała 24; Kraków
HP HOP STUFF, ul. Floriańska 24; Kraków

Published November 11, 2016.