Electronic Beats Poland

PREMIERA: BAASCH z nowym teledyskiem

Nie można oczywiście powiedzieć, aby BAASCHA trzeba było wybudzać ze śpiączki – w końcu od jego debiutanckiego albumu minęły niecałe dwa lata, ale ta gra słów aż sama się ciśnie na usta. W końcu pierwszy singiel promujący drugiego longplaya artysty nosi tytuł „Kind Of Coma”. I właśnie dzisiejszego dnia ma swoją premierę. I chociaż już sama wersja audio zachwyca, to miło nam być miejscem gdzie po raz pierwszy możecie zobaczyć teledysk stworzony do „KOC” przez Floriana Malaka i wyprodukowany przez Flotę Filmową.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

BAASCH to jeden z najciekawszych polskich twórców inteligentnego popu. Jego następna płyta będzie miała swoją premierę już 21 kwietnia i trafi, podobnie jak debiutanckie „Corridors”, do fanów poprzez Nextpop. Przez lata tworzenia muzyka dał się poznać jako jeden z najważniejszych głosów ambitnej elektroniki naszego kraju i bez wstydu można go porównywać do takich artystów jak Trust czy The Knife.

Niestety musimy jeszcze chwilę poczekać na więcej nowości od BAASCHA, ale nie powstrzyma to nas przed powracaniem do poprzednich wydawnictw muzyka.

Published February 27, 2017.