Electronic Beats Poland

#POWROTY: Brodka vs The Dumplins

Nasza ostatnia kolaboracja akcji T-Mobile Electronic Beats POWROTY to wyjątkowi artyści, którzy w muzyce alternatywnej dyktują trendy już od dobrych kilku lat. Przedstawiamy Wam Brodkę i The Dumplings! Chociaż trudno znaleźć osobę, która by tych Państwa nie znała…

Brodka to aktualnie największa gwiazda polskiej muzyki alternatywnej. Świadoma artystka, która przywiązuje ogromną wagę także do warstwy wizualnej swojej muzyki i słynie z niesamowitych koncertów. Wielokrotna laureatka Fryderyków i MTV Music Awards. Jej ostatni platynowy album „Clashes“ ukazał się na całym świecie w 2016 roku, a trasa promująca płytę obejmowała koncerty między innymi w Japonii, Francji czy Anglii. W tym roku dołączyła do elitarnego grona artystów, którzy zagrali koncert dla MTV Unplugged.

Do tchnięcia nowego życia w jej utwór wybrała duet The Dumplings. Ta dwójka niezwykle utalentowanych muzyków poznała się 7 lat temu na konkursie piosenki i od tamtej pory tworzą wspólnie jeden z najpopularniejszych duetów muzycznych w Polsce. Ich kariera ciągle się rozwija – zaczynali od kanału na YouTube, a mają już na koncie trzy autorskie albumy, w tym dwa pierwsze pokryły się złotem.

The Dumplings, tak jak Brodka, są odważni i nie boją się eksperymentować z dźwiękami. Wspólnie, już 25 października zaprezentują wam zupełnie nową, odświeżoną wersję hitu „Granda”! Jak przyznaje sama Brodka, bardzo się cieszy, że ten utwór dostanie nowe życie oraz teledysk.

Zanim usłyszycie „Granda Rework“, przypomnijcie sobie poprzednie kolaboracje w ramach akcji T-Mobile Electronic Beats POWROTY!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Published October 24, 2018.