Electronic Beats Poland

Polskie gwiazdy podbijają zagraniczne sceny muzyczne!

W Polsce panuje powszechne przekonanie, że to co zagraniczne jest lepsze. Na szczęście, w podobny sposób coraz częściej zaczynają myśleć mieszkańcy Europy i innych części świata, gdzie nasi rodacy stają się pożądanym towarem eksportowym. Czy podobny los czeka Natalię Nykiel?
Natalia Nykiel zainteresowanie zagranicznych mediów zyskała, wykonując przebój „This World” autorstwa Selah Sue w programie „The Voice of Poland”. Zaowocowało to wzmianką w belgijskim serwisie internetowym „Life.Glam & Gossip”. Ale to nie koniec podboju Starego Kontynentu w jej wykonaniu. W najbliższą sobotę (21.05.16) Natalia będzie miała szansę zaprezentować swoją twórczość na Telekom Electronic Beats Festival w Kolonii. Wystąpi na scenie jako jedyna reprezentantka naszego kraju, wraz z niemieckim producentem muzyki elektronicznej Rooseveltem. Oby ten koncert okazał się zaledwie preludium międzynarodowej kariery dwudziestojednoletniej piosenkarki.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Monika Brodka została uznana za odkrycie przez amerykański magazyn „Dazeddigital”. Redakcja określiła młodą piosenkarkę mianem „super gwiazdy”, zamieszczając z nią wywiad: (+ podlinkowanie wywiadu)!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Kolejną docenioną artystką jest Zamilska, która porusza się w nieco innej stylistyce niż Brodka, czy Natalia Nykiel. Techno, które przez dużą część społeczeństwa kojarzone jest z białymi rękawiczkami i gwizdkami, w wykonaniu Zamilskiej nie ma nic wspólnego z utartym stereotypem. Przeciwnie, jest uznawane za dzieło sztuki. Jej twórczość została doceniona przez Diora, który wykorzystał „Duel 35” jako podkład muzyczny do pokazu pre-fall 2014/15 Esprit Dior Tokyo.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Published May 17, 2016.