Electronic Beats Poland

Up To Date Festival ujęty w magicznych kadrach

4 dni, 6 scen, blisko 70 artystów i 11150 roztańczonych osób. Nie można lepiej obchodzić jubileuszowej X edycji. Po raz kolejny tysiące fanów muzyki i sztuki zdecydowały się przyjechać do Białegostoku, by spędzić w stolicy Podlasia 4 niezapomniane dni!

Mamy w Polsce wiele festiwali muzycznych, ale tak niezwykłe połączenie sztuki i muzyki zapewnia tylko Up To Date.

Tegoroczna odsłona była dziesiątą w historii działań białostockiej ekipy lokalnych aktywistów, którzy każdego roku wkładają ogromny wysiłek w to, aby powoływać do życia prawdziwie artystyczną przestrzeń, ktróra jest ucztą dla naszych zmysłów.

Wydarzenia festiwalowe miały dotychczas swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak powojskowe magazyny przy ul. Węglowej, Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska, Pałac Branickich czy dawny budynek dworca PKS w Białymstoku.

NIESPODZIANKA OD UTDF W DNIU ROZPOCZĘCIA FESTIWALU

Kilka godzin przed rozpoczęciem Koncertu Otwarcia miała miejsce premiera filmu, który nie mógłby powstać, gdyby nie zaangażowanie producenta dywanów z Białegostoku z 40-letnią tradycją – Agnelli. To dzięki zaufaniu i zaangażowaniu tej niezwykłej marki wytkany został dywan z pełnym line-upem tegorocznej edycji. Był on najchętniej fotografowanym elementem festiwalowych scenografii.

Dzięki zdjęciom Krzysztofa Karpińskiego możemy choć przez chwilę zanurzyć się w tym magicznym świecie.

 

 

 

Published September 13, 2019. Words by Redakcja, photos by Krzysztof Karpiński.