Electronic Beats Poland

Plan na weekend

Środa to mała sobota, więc powoli zaczynamy myśleć o weekendzie. Dla wszystkich, którzy jeszcze o tym nie myśleli, lub myśleli, ale nic nie wymyślili, wybraliśmy kilka ciekawych wydarzeń. W stolicy weekend upłynie pod znakiem zakupów i jedzenia, we Wrocławiu coś, co cieszy oko, a na północy – spacer! Dla każdego coś dobrego.

Sprawdźcie więcej:

Jarmark rowerowy
Odkąd poczciwy „góral” stał się mniej modny, kwitnie rynek rowerów miejskich. Czasem wydaje się, że to już wręcz odrębna kultura ludzi zakręconych na punkcie tych sprzętów. W starych, używanych, zakurzonych dwukołowcach wielu dostrzega największy potencjał i to właśnie im dają drugie życie.  Może i Ty znajdziesz tam coś ciekawego?

Po więcej info kliknijcie: TUTAJ

Gdzie: Warszawska Giełda Rowerowa
Kiedy: start 18.06; godzina 10:00
Za ile: za free

Wyprzedaż garażowa
Jeśli już jesteśmy w temacie recyklingu starych przedmiotów, to w „Pokoju na Lato” czeka na Was wyprzedaż garażowa. Można coś kupić, albo się czegoś pozbyć. Jest też opcja nr 3 – można tylko pooglądać.

Po więcej info kliknijcie: TUTAJ
Gdzie: Grzybowska 79; Warszawa
Kiedy: 19.06; 13:00 – 17:00
Za ile: Za free

Żarcie na kółkach
Rowery, zakupy… pewnie zgłodniejecie. Dobrze się składa, bo w ten weekend Stadion Syrenki nawiedzi drużyna food trucków. Każdy z samochodów to inny pomysł, ale jedzenie zawsze świetne, a wszystko w jednym miejscu.

Po więcej info kliknijcie: TUTAJ
Gdzie: Stadion Syrenki; Warszawa
Kiedy: 18 i 19.06; od 12:00
Za ile:  zależy od pojemności żołądka ☺

Multimedialna fontanna
Fontanna? Ta konkretna jest warta zachodu, bo jest multimedialna, największa w Polsce i jedną z największych w całej Europie. Zdążyła już zdobyć uznanie odwiedzających z Polski i z zagranicy. W najbliższą sobotę pokaz specjalny „Mikro i Makrokosmos”.

Próbka dla niezdecydowanych: TUTAJ
Gdzie: Wrocław; Wystawowa 1
Kiedy: 19.06; godzina 22:00
Za ile: Za free

Śladami gdyńskich murali
Spacery to sprawa w sam raz na weekend. Ekipa Traffic Design Festival dba o to, aby nie były nudne. W soboty zorganizowaną grupą można ruszyć śladami gdyńskich murali. Warto się zainteresować, bo to już przedostatni taki spacer w tegorocznym planie!

Po więcej info kliknijcie: TUTAJ
Gdzie: Gdynia; Główna Osobowa; ul.Abrahama 39
Kiedy: 18.06; godzina 12:00
Za ile: Za free

 

Published June 15, 2016.