Electronic Beats Poland

Otwarcie sezonu klubowego we Wrocławiu

Jesień już w pełni, dlatego chociaż nie bardzo chcemy, musimy się pożegnać z naszymi ukochanymi letnimi miejscówkami. Mamy tylko nadzieję, że za rok znowu będziemy się bawić na plaży w Odra Pany, Tamce czy Formie Płynnej. Niestety Wrocław, pomimo całego swojego uroku, potrafi bardzo szybko i brutalnie zabrać nasze ulubione miejsca – nauczeni poprzednimi latami staramy się więc nie przywiązywać specjalnie do niektórych knajp. Przygotowując się do jesiennego sezonu sprawdziliśmy, na jakie kluby we Wrocławiu możemy liczyć i na których imprezach po prostu trzeba być.

Das Lokal

Posted by Das Lokal on Freitag, 24. Januar 2014

Klasa sama w sobie – najdłużej aktualnie działający klub z muzyką elektroniczną we Wrocławiu. A to naprawdę nie lada wyczyn. Już piąty rok z rzędu Das Lokal dba o najlepsze i najświeższe bookingi, nie zawodząc nas też i w tym sezonie. Po hucznym otwarciu w zeszłym tygodniu chłopaki nie zwalniają tempa!

7.10 Berlin Wrocławc Ekspress #6

Po raz kolejny za dekami staną reprezentanci najświeższych dźwięków elektronicznych z Wrocławia i Berlina. Przy okazji będzie to okazja do świętowania urodzin Mistica. Zagra też Theo Kojak, nazywany młodym gniewnym nie bez powodu – chłopak jest z rocznika ’99. Czujesz się już staro?

 

13.10 Deep Depot 2nd B-Day pres. Quarion [Innervisions] – Berlin

Kolejne urodziny i kolejne odwiedziny Berlina we Wrocławiu. To już dwa lata imprez z Deep Depot, którzy zrobili sporo dobrego dla wrocławskiej sceny muzycznej. Jak zapowiadają, ich urodzinowy set sprawi, że otwarcie sezonu we Wrocławiu będziesz długo wspominać. Wisienką na torcie będzie Quarion, mistrz winylowych setów.

 

Więcej wydarzeń w Das Lokalu:

https://www.facebook.com/pg/daslokal/events/?ref=page_internal

Surowiec

Z naszej perspektywy wygląda to bardzo dobrze ;)Wpadajcie w sobotę potańczyć na podwórku! Mamy dużo miejsca, mamy słuchawki, mamy zarezerwowaną pogodę i mamy Was <3➡ Silent Disco w Miejskiej Dżungli#2

Posted by Surowiec on Donnerstag, 6. Juli 2017

Surowiec, znajdujący się w sławnym podwórku na miejscu (nie)sławnego Dymku z Papierosa, istnieje od zeszłego roku. Wystartowali z grubymi bookingami i wielu wrocławian zastanawiało się, jak sobie z tym poradzą. Na szczęście idzie im całkiem nieźle i w tym sezonie nie ustępują weekendowym propozycjom Dasa. Oprócz gęstych imprez oferują również przeglądy filmowe we wtorkowe wieczory.

 

5.10 CUDA w Surowcu

Gooral, znany także jako Górny czy Psio Krew połączył swoje siły z wokalistką Adrianną Strycz (Sinusoidal czy Eklektik Sessions). Do tej pory grali już na Sofar Sounds czy Intro Festival, dlatego warto zobaczyć ich w intymnej atmosferze klubowej, zanim zaczną zdobywać szturmem sceny festiwalowe.

 

6.10 Elektronika Improwizowana

Sześć godzin kompletnie improwizowanego seta. Mieszanka electro, techno i synthwave. Tego wieczora improwizować będzie Bartek Szlachcic odpowiedzialny za projekt odaibe (www.soundcloud.com/odaibe), wspierać go będą Horsey i Ivan Halyha.

 

Więcej wydarzeń:

https://www.facebook.com/pg/surowiec.wro/events/?ref=page_internal

Świdnicka 12

Posted by Świdnicka 12 on Freitag, 1. September 2017

Ten adres nie należy do najszczęśliwszych we Wrocławiu. Do niedawno miejsce było znane jak Bau Bar, jeszcze wcześniej Gruba Nuta. W tym roku startuje Świdnicka 12 – trzymamy kciuki, ponieważ lokalizacja jest świetna, a na liście eventów znajdują się prawdziwe perełki.

13.10 Kompas Audio & Trip2Space present ANT TC1 /Dispatch, Metalheadz/

Fanom drum’n’bass nie trzeba go przedstawiać. Właściciel wytwórni Dispatch Recordings kończy swoją trasę europejską i znika na dłuższy czas w Azji, dlatego lepiej się nie zastanawiać!

 

14.10 Adana Twins (Watergate Records)

Grają ich Tale Of Us i Solomun, remiksowali Fritza Kalbrennera czy Who Made Who, znaleźli się na kompilacji wydanej z okazji 15-lecia Watergate. Będzie można ich usłyszeć na żywo już 14 października. Wspierać ich będzie solidna, wrocławska reprezentacja – Miód i Gogan.

 

Więcej wydarzeń:

https://www.facebook.com/pg/Swidnicka12/events/?ref=page_internal

Published September 27, 2017.