Electronic Beats Poland

Obejrzyjcie dokument “Berlin Bouncer”

Co sprawia, że ​​selekcjonerzy klubów są tak fascynujący, a jednocześnie nielubiani? Czy to jakaś specjalna mieszanka autorytetu połączona z opryskliwością? Czy faktycznie mają prawo do określenia, jaki rodzaj hedonizmu jest dozwolony w obrębie murów klubu? Cokolwiek to jest kiedy mówią nam „nie”, czasem z zupełnie niewiadomych przyczyn, wkurza nas niesamowicie.

Czy to fajnie mówić „nie” innym ludziom.

Dokument z początku 2019 roku wyreżyserowany przez Davida Dietla przedstwia życie i kulisy pracy trzech najbardziej znanych selekcjonerów zwanych stolicy Niemiec. Berlin Bouncer opowiada historię Svena Marquardta, Smileya Baldwina – pracujących w Berghain oraz Franka Künstera, który w latach 90. pracował w klubie Delicious Donuts.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Film opisuje jak każdy z nich zaistnaił w kulturze klubowej robiąć wcześniej zupełnie coś innego. Baldwin był amerykańskim żołnierzem pilnującym granicy podzielonego niegdyś Berlina, Künster ekslplorował zachodią stronę stolicy, a Marquardt był obiecującym fotografem ze wschodu. Film okraszony jest muzyką skomponowaną przez Tiefschwarz.

Published April 30, 2020.