Electronic Beats Poland

O.S.T.R. i Hades z postapokaliptycznym albumem

O.S.T.R i HADES nie próżnowali podczas lockdownu. W grudniu wychodzi ich nowa wspólna płyta "HAO2".

O.S.T.R. & HADES SINGLEM “ILLUMINATI” ZAPOWIADAJĄ “HAO2”.

Pamiętacie “Psychologię tłumu” albo “Czas dużych przemian”? Tak, HAOS oficjalnie powraca i to w jakim stylu! O.S.T.R. i Hades nie tracili czasu podczas pandemicznego zatrzymania świata  i już na początku grudnia wydają swój drugi, wspólny album. 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

O powrocie kultowego wydawnictwa z 2013 roku mówiło się od dawna. Wyczekiwania i spekulacje dodatkowo podsycały krótkie, tajemnicze zapowiedzi. Pierwszym singlem z “HAO2” jest utwór “Illuminati” – błyskotliwa i ironiczna obserwacja społecznego uzależnienia od nadmiaru informacji i mediów. Kompozycji towarzyszy teledysk autorstwa Kacpra Nowotniaka i Piotra Kocanowskiego.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

Drugi długogrający album duetu O.S.T.R. & Hades ukaże się 4 grudnia.

Published November 03, 2020. Words by Artur Wojtczak.