Nils Frahm wraca do Polski | Electronic Beats Poland

Nils Frahm wraca do Polski

Niemiecki wirtuoz fortepianu ponownie w Polsce! 13 października będziemy mogli na żywo podziwiać jego niesamowitą technikę gry na fortepianie w pięknej przestrzeni Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Nils Frahm i jego kontemplacyjny styl gry czaruje słuchaczy na całym świecie. Koncert odbędzie się w ramach pierwszej od 3 lat trasy koncertowej.

 

Nils Frahm zgłębiał tajniki gry na fortepianie od wczesnego dzieciństwa. Studiował dorobek klasycznych pianistów oraz muzykę współczesnych twórców. Dziś to znakomity kompozytor, producent i pianista. Poza tradycyjnymi instumentami sięga również po syntezatory. Na codzień komponuje we własnym studiu w słynnym Funkhaus Berlin. Jego występy na żywo oczarowują słuchaczy wirtuozerią samego artysty i pełnią emocji. Nic dziwnego, ponieważ Nils Frahm traktuje sam fortepian niesamowicie intymnie, a jego technika i osobowość pozwala dostrzec wysoko rozwinięte poczucie kontroli nad instrumentem.

Po w przerwie koncertowaniu mamy nadzieję na występ równie niezwykły jak jego koncert otwarcia chorwackiego festiwalu Dimensions.

Boiler Room x Dimensions Opening Concert

Nils Frahm jest artsytą mocno zajetym. Pisze muzykę do filmów, na swoim koncie ma kilkanaście wydanych albumów, z których ostatni to „All Melody”.

Na koncert Nilsa Frahma w Narodowym Forum Muzyki zaprasza More music agency, organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice. Już dziś zapiszcie w kalendarzu datę – 13 października.

BILETY
Dostępne są na stronie internetowej NFM: www.nfm.wroclaw.pl

oraz w bileteriach:

ebilet, ticketmaster.pl

going.app.pl

w cenie: 110 / 140 / 170 / 210 zł

Data: 13.10.2019

Godzina koncertu  20:00