Electronic Beats Poland

Nils Frahm wraca do Polski

Niemiecki wirtuoz fortepianu ponownie w Polsce! 13 października będziemy mogli na żywo podziwiać jego niesamowitą technikę gry na fortepianie w pięknej przestrzeni Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Nils Frahm i jego kontemplacyjny styl gry czaruje słuchaczy na całym świecie. Koncert odbędzie się w ramach pierwszej od 3 lat trasy koncertowej.

 

Nils Frahm zgłębiał tajniki gry na fortepianie od wczesnego dzieciństwa. Studiował dorobek klasycznych pianistów oraz muzykę współczesnych twórców. Dziś to znakomity kompozytor, producent i pianista. Poza tradycyjnymi instumentami sięga również po syntezatory. Na codzień komponuje we własnym studiu w słynnym Funkhaus Berlin. Jego występy na żywo oczarowują słuchaczy wirtuozerią samego artysty i pełnią emocji. Nic dziwnego, ponieważ Nils Frahm traktuje sam fortepian niesamowicie intymnie, a jego technika i osobowość pozwala dostrzec wysoko rozwinięte poczucie kontroli nad instrumentem.

Po w przerwie koncertowaniu mamy nadzieję na występ równie niezwykły jak jego koncert otwarcia chorwackiego festiwalu Dimensions.

Boiler Room x Dimensions Opening Concert

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Nils Frahm jest artsytą mocno zajetym. Pisze muzykę do filmów, na swoim koncie ma kilkanaście wydanych albumów, z których ostatni to „All Melody”.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Na koncert Nilsa Frahma w Narodowym Forum Muzyki zaprasza More music agency, organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice. Już dziś zapiszcie w kalendarzu datę – 13 października.

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

BILETY
Dostępne są na stronie internetowej NFM: www.nfm.wroclaw.pl

oraz w bileteriach:

ebilet, ticketmaster.pl

going.app.pl

w cenie: 110 / 140 / 170 / 210 zł

Data: 13.10.2019

Godzina koncertu  20:00

 

Published March 14, 2019.