Electronic Beats Poland

Netflixowy wrzesień

Sezon telewizyjny wraca w pełnej krasie – chociaż w naszym ulubionym serwisie nie było długiej wakacyjnej przerwy zdążyliśmy się stęsknić za nowościami stworzonymi przez Netflixa. We wrześniu, przed nami kilka bardzo wyczekiwanych premier „originalsów” – czyli projektów wyprodukowanych i nakręconych przez Netflix.

# NARCOS

Miesiąc zacznie się z wysokiego „c”, bo już drugiego września na nasze ekrany trafi drugi sezon jednego z najlepszych seriali w historii internetowej telewizji – „Narcos”. Historia największego barona narkotykowego w historii zostanie zakończona, gdyż od momentu, w którym pożegnaliśmy się z serialem, w finale pierwszego sezonu do śmierci Escobara zostało 18 miesięcy. Drugi sezon głównie pokaże nam Escobara, który walczy o wolność, kryjąc się w cieniu. Zobaczymy, jak Pablo uciekał przed amerykańskimi agentami, z którymi walka pochłonęła tysiące ludzkich istnień, a jej kulminacja miała miejsce w trakcie operacji „Los Pepes”, gdy król kokainy pożegnał się z życiem, a razem z nim ponad 300 współpracowników i członków rodziny.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

# CHEF’S TABLE

Tego samego dnia, co „Narcos”, trafi do nas już trzeci sezon „Chef’s table” – serialu dokumentalnego, który opowiada historię wyjątkowych szefów kuchni z całego świata. Po tym, jak na drugą odsłonę serialu Netflix kazał nam czekać półtora roku, tym razem od poprzedniego sezonu minęło zaledwie 4 miesiące, abyśmy mogli znowu zgłodnieć przed telewizorami. Niestety, trzeci sezon „Chef’s Table” będzie się składał z jedynie czterech odcinków (dotąd było ich zawsze sześć), jednak będziemy mieli okazję skupić się na czterech najlepszych francuskich kucharzach, którzy opowiedzą nam o historii i filozofii ich kuchni.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

# MARVEL’S LUKE CAGE

Trochę ponad tydzień po premierze, fani dostaną kolejną odsłonę marvelowskiego uniwersum w postaci „Marvel’s Luke Cage”. Cage jest znany dobrze wszystkim, którzy widzieli już pierwszy sezon Jessici Jones. Czarnoskóry superbohater dostał w końcu własny serial , który jest ostatnią odsłoną przed czasami „Defenders”, czyli serii, w której telewizyjni bohaterowie połączą siły na kształt Avengersów.

https://youtu.be/Ymw5uvViqPU

Jeśli nie możecie się już doczekać  tych premier, to polecamy przypomnienie sobie ich poprzedników. Dla „Luke’a Cage’a” warto sprawdzić wszystkie seriale Marvela, dla „Narcos” ich pierwszy sezon, a dla „Chef’s Table”… nie polecamy wchodzić w świat seriali o kuchni, bo jest to studnia bez dna.

Published October 14, 2016.