Electronic Beats Poland

Najlepsze oferty Black Friday w T-Mobile

Najlepsze oferty Black Friday na T-Mobile

Nastał wielki dzień cudownych przecen i tratowania się po najlepsze sprzęty. Na szczęście te dantejskie sceny odbywają się najczęściej za wielką wodą, ale i w naszym kraju niektóre promocje robią naprawdę ogromne wrażenie. Dodatkowo, większość sklepów oferuje promocje Black Friday przez cały weekend, także hulaj dusza! Sprawdziliśmy na stronie T-Mobile najciekawsze promocje z okazji czarnego piątku.

 Huawei P20 64 GB

Jeden z najlepszych smartfonów nowej generacji. Zachwyca w nim po prostu wszystko – od 5,8″ ekranu dotykowego po aparat 12+20 Mpix zasilany sztuczną inteligencją, robiący zdjęcia tak wyraźne, jak dobre bezlusterkowce.

Telefon w ofercie Black Friday jest dostępny za 1 zł w T-Mobile bez limitu.

APPLE IPAD 2018 32GB

Niby iPad, ale tak naprawdę to po prostu najpiękniejszy i najsmuklejszy komputer. Kto chociaż raz miał do czynienia ze sprzętami Apple wie, że to jakość sama w sobie.

Procesor A10 Fusion. Architektura 64-bitowa. Cztery rdzenie. Ponad 3,3 miliarda tranzystorów. Wiecie, co to oznacza? Że ta ważąca niecałe pół kilograma maszyna jest niezwykle szybka.

W ofercie T-Mobile dostaniesz go na start za złotówkę.

MSI GV62 7RD + STACJONARNY ROUTER WIFI CA LTE

Święty Graal wszystkich gejmerów na wyciągnięcie ręki! Procesor Intel i7-7700HQ + GeForce GTX 1050, 4GB GDDR5 o wydajności odpowiadającej urządzeniom montowanym w komputerach stacjonarnych. Do tego 8GB RAM, 1TB dysku twardego i podświetlana klawiatura firmy SteelSeries. A w ramach Black Friday dostaniecie do tego modem Huawei B529 z super szybkim internetem.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

SAMSUNG GALAXY A6+

Wyświetlacz Infinity z proporcjami ekranu 18.5:9, zdjęcia zrobisz aparatem przednim 24 Mpix lub podwójnym aparatem tylnym. Z telefonu możesz korzystać zarówno do pracy, jak i do zabawy dzięki możliwości przełączania kont w komunikatorach i korzystania z dwóch aplikacji jednocześnie.

Tylko na Black Friday w T-Mobile dostaniesz go za złotówkę, zamiast 399 zł!

Published November 23, 2018.