Electronic Beats Poland

Na jakich festiwalach znajdziesz Electronic Beats?

Sezon festiwalowy już na horyzoncie, a my przypominamy gdzie w tym roku znajdziecie Electronic Beats. Dla wszystkich fanów elektronicznych brzmień, dedykowane sceny muzyczne pojawią się na najważniejszych wydarzeniach, a dobór artystów nie będzie przypadkowy. Koniecznie sprawdźcie co planujemy!
Audioriver to festiwal, którego początki sięgają 2006 roku, kiedy to na płockiej plaży, w ostatni weekend lipca, gościły zaledwie 3 sceny. Po 11 latach, wraz z rozwojem miasta i festiwalu, wydarzenie oferuje 8 scen z muzyką, w tym jedną pod szyldem Electronic Beats. Jeżeli wybieracie się na największy Polski festiwal muzyki elektronicznej, to nie może Was ominąć występ DJ’a Shadowa – jednej z najważniejszych postaci dla instrumentalnego hip-hopu. Oprócz niego będą tacy artyści jak Four Tet — znany między innymi ze współpracy z Burialem, Trade, czyli brytyjski techno-duet Blawan & Surgeon. Nie zabraknie też polskiej reprezentacji. Zobaczycie Rysy i Natalię Nykiel.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

OFF Festival Katowice, podobnie jak Audioriver, doczekał się już 11 edycji. Artur Rojek, organizator i pomysłodawca wydarzenia, w głównej mierze skupia swą uwagę na alternatywnej muzyce gitarowej. Scena Electronic Beats uzupełni tegoroczny program festiwalu o muzykę elektroniczną, za pośrednictwem najlepszych artystów gatunku. GusGus, Kiasmos, DJ Koze, Rodhad, czy też Derrick May, to ścisła czołówka  wyznaczających trendy na światowej scenie.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Na dalekim wschodzie Polski, a dokładnie 50 km od granicy z Białorusią, ma miejsce wyjątkowe wydarzenie zacierające różnice pomiędzy sceną hip-hopową, a techno. Mowa o Up To Date Festival, który w tym roku prezentuje 6 edycję. Nie zabraknie form wizualnych, bo budowę scenografii utrzymuje w konwencji „zrób to sam”. Co prawda, w przypadku białostockiego festiwalu nie znamy jeszcze podziału artystów pomiędzy poszczególnymi scenami, ale nauczeni doświadczeniem z poprzednich edycji śpimy spokojnie.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich , którym nie uda się uczestniczyć w letnich wydarzeniach, T-Mobile Electronic Beats zapewni najwyższej jakości transmisję na żywo z wybranych koncertów, wywiady z artystami i relacje – także te zakulisowe.

Published June 20, 2016.