Electronic Beats Poland

Muzyka i proekologiczna podstawa – Instytut sadzi Techno Las po raz trzeci!

#WhatWeDoNext to właśnie takie inicjatywy jak połączenie muzyki, design thinking i proekologicznego podejścia.

Marka INSTYTUT obchodziłaby w tym roku huczne – 20-te urodziny, niestety aktualna post-pandemiczna sytuacja nie pozwala na zorganizowanie tak hucznych obchodów.  Promotorzy jednak nie ustają i oprócz serii Instytut Rave Arena, organizują już po raz trzeci outdoorową imprezę „Sadzimy Techno Las”.

Już 5-go września posłuchacie najlepszej muzyki elektronicznej w otoczeniu pięknych pól, stawów i lasów, a biletem wstępu będzie…. sadzonka drzew.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Brzmi to jak swoiste eko-muzyczne święto i tak też będzie. Zamysł imprezy jest prosty – fani Instytutu i szeroko pojętej kultury techno mają być nie tylko biorcami, ale też dawcami dla naszej planety, mają edukować i szerzyć świadomość.

„Wiemy, że ludzie, którzy wezmą udział w Sadzimy Techno Las są pełni empatii i zrozumienia nie tylko dla innych ludzi, ale również dla naszego środowiska. W dzień sadzimy drzewa, a w nocy przy dźwiękach pulsującego techno tańczymy do rana. W ten jeden weekend tworzymy techno społeczność, która zadba nie tylko o własną rozrywkę, ale również samorozwój i przyszłość naszej Planety. „

Na poprzednich edycjach raverzy posadzili łącznie 1 174 sadzonki drzew – w tym roku ma być pobity rekord!

Nadchodzący event to nie tylko część stricte muzyczna, ale też warsztaty ekologiczne na temat zero waste lifestyle. Podczas poprzednich edycji uczestnicy mogli skorzystać z parkingu, strefy gastronomicznej oraz pola  namiotowego.

Aby wziąć udział w trzeciej edycji Sadzimy Techno Las wystarczy… kupić jedno drzewko!

Miejscówka o nazwie Młyn Dolina Pięciu Stawów to miejsce magiczne

Przekonali się o tym uczestnicy poprzednich dwóch edycji wydarzenia. Można zapomnieć o rzeczywistości, problemach i pośpiechu życia codziennego. Dookoła tylko las, woda, natura – wszystko, co tak bardzo kochamy i czego bardzo często nie doceniamy.

Ideą Techno Lasu jest swoisty powrót do korzeni i tego, co paradoksalnie jest najbardziej ludzkie – kontaktu z naturą, poznawanie jej i docenianie tego, co nam daje. Żyjemy w czasach, kiedy pęd życia i egoizm przysłaniają nam widok na świat, innych, naturę. Chcemy przypomnieć o tym, co najważniejsze. Ludzie i nasza Planeta to jedność, w której natura jest z reguły wykorzystywana i eksploatowana. Czas, żeby coś zmienić! I zróbmy to w rytm muzyki!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

W tegorocznym line upie
znaleźli się utalentowani artyści, którzy zapewnią wysublimowane wrażenia muzyczne wspierając tę eko-inicjatywę

DJ’e i producenci zadbają o odpowiednią oprawę muzyczną
zarówno podczas sadzenia lasu, chillu wśród natury w ciągu dnia, jak i nocnego szaleństwa.

Pełny Line up:
ANE
ANGELA CIOS
ATIKA ALTAR
AXIS OPERANDI
BANSKE BEAT
DON EDUARDO
FERSKJA
FI;END
FILIP SONIK
GARSIJA
HEVNER HYBRID
JACEK ZELENT
JAGSONIFY
KAMIL BRYK
LISO
LUKE ERB
MAZI
MIÓD
MONCZI
PAWEŁ ŻURAWSKI
POSTER
REY SHEPHERD
SHAZZE
SPEYS
THA NOOTA
TRUANT
VERO YAGÉ
W_IRO

Published August 22, 2020.