Electronic Beats Poland

Muzyka elektroniczna powraca do Klasztoru Cystersów w Lubiążu.

Impreza w stylu Cercle w Polsce ? Jak najbardziej, a to dzięki ekipie Revive. 

Już 23 sierpnia muzyka elektroniczna ponownie zawita w mury Klasztoru Cystersów w Lubiążu i to w nowej  odsłonie. Podczas trzech festiwalowych dni odbędzie się ponad 50 występów polskich i zagranicznych artystów, a sceny będą usytuowane zarówno wewnątrz klasztoru, jak i na jego dziedzińcu.

 

Przez cały czas trwania festiwalu ani przez chwilę nie zabraknie atrakcji i tego co kochamy – tańca. Występy headlinerów i część stricte muzyczna zasilona najwyższej klasy nagłośnieniem Funktion One odbywać się będzie w nocy, natomiast za dnia każdy z uczestników będzie mógł zdecydować czy bawić się nadal na nieco oddalonej od klasztoru scenie dziennej, czy też spędzić czas udając się na jeden z warsztatów, wernisaży czy zwiedzanie klasztoru.

Organizatorzy pomyśleli również o naszym komforcie. Na terenie wydarzenia dostępne będą: pola namiotowe z możliwością wynajęcia namiotu, prysznice, food tracki i strefy chill.

Widząc ten mroczny klimat, już przeszywa nas dreszczyk emocji…

Dotychczas ogłoszeni artyści:

Perc & Ansome hybrid live, Neon Chambers: Kangding Ray + Sigha, Inigo Kennedy b2b Stephanie Sykes, Marco Shuttle b2b Pessimist, Flora live: Varg + AnnaMelina, Sstrom live, Volruptus live, Torn Relics live: Rommek + Aimee Mullen, Schacke, Ulwhednar live: Anthony Linell + Varg, Avalon Emerson, Giorgio GIgli, Sigha b2b Błażej Malinowski, Michał Wolski

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Cysterski zespół klasztorny w Lubiążu jest jednym z największych zabytków tej klasy w Europie, będący jednocześnie największym opactwem cysterskim na świecie. Opactwo to nazywane jest arcydziełem śląskiego baroku.

 

 

Klasztor posiada bardzo bogatą historię, nie tylko sakralną, ale również muzyczną, ponieważ przez ostatnie kilkanaście lat odbywało się tam wiele ważnych wydarzeń.

Interior 2019 / Klasztor Cystersów w Lubiążu

23-25 sierpnia 2019

Karnety dostępne za pośrednictwem Going:

 

https://goingapp.pl/evt/2111034/interior-2019https://www.facebook.com/terstin/videos/2389635511290599/?v=2389635511290599

Published July 05, 2019. Words by Redakcja, photos by Helena Majewska.