Electronic Beats Poland

Mistrzostwa DJ-ów IDA 2016 z Electronic Beats

Od dobrych kilku lat, wraz z nadjeściem grudnia, Kraków na jedną noc zamienia się w światową stolicę turntablismu. Podczas tegorocznej edycji, 3 grudnia, w ramach T-Mobile Electronic Beats IDA World DJ Championships, w walce o tytuł Mistrza Świata DJ-ów staną zawodnicy ze wszystkich zakątków globu.    

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

IDA to najbardziej prestiżowe zawody DJ-skie w Polsce, ale też najważniejsze zmagania tego typu na świecie. Zawodnicy z całego świata będą mieli możliwość zmierzenia się w dwóch kategoriach: Show oraz Technical. Teogoroczna edycja wspierana przez Electronic Beats, to także jubileusz 10-lecia istnienia Federacji IDA. Z tej okazji impreza powraca do najnowocześniejszych sal audytoryjnych w Europie – ICE Kraków Congress Centre, a w jej progamie pojawi się kilka wyjątkowych punktów: podczas imprezy wystąpi m.in. ikona dj’ingu z Japonii – Dj Kentaro, czy legendarni Scratch Perverts z Wielkiej Brytanii. Całości dopełnią koncerty Taco Hemingwaya oraz Flue.

Impreza dzieli się na dwie części – dzienną i wieczorną. Pierwsza z nich, w  godzinach 12:00 – 17:00 będzie bezpłatna i otwarta dla wszystkich, obejmując warsztaty dj’skie, testy sprzętu dj’skiego oraz największą w Polsce Scratch Sesję. Poszczególne atrakcje rozlokowane będą w sali teatralnej oraz na terenie obszernego „foyer” budynku na poziomie pierwszym. We foyer stanie scena „Humpter Scratch Session” oraz stoiska wystawiennicze, a warsztaty ulokowane będą w sali kinowej.  Część wieczorna startuje natomiast od 18:00 i potrwa do północy.

 

Dla wytrwałych przygotowano też afterparty w Forum Przestrzenie, podczas którego pojawią się Dj VaZee & 69 Beats.

 

Bilety do kupienia TUTAJ, lub bezpośrednio w tych punktach:

IDEA KIX, ul. Bożego Ciała 24; Kraków
HP HOP STUFF, ul. Floriańska 24; Kraków

Published October 31, 2016.