Miejsca we Wrocławiu, które warto odwiedzić w trakcie T-Mobile Nowych Horyzontów | Electronic Beats Poland

Miejsca we Wrocławiu, które warto odwiedzić w trakcie T-Mobile Nowych Horyzontów

Nie da się tylko i wyłącznie siedzieć w kinie…

Da się, ale trzeba czasami odpocząć. 5 filmów dziennie przez 10 dni trwania  festiwalu zmęczy każdego człowieka dlatego trzeba mieć w zanadrzu miejsca, w których będzie można odpocząć. Miejsca ze świeżym powietrzem i spokojem (względnym) które pozwolą trochę odciąć się od ciemnych sal  kinowych. Postanowiliśmy przygotować dla was małą listę miejsc, w których warto szukać wytchnienia w trakcie nadchodzącej odsłony Nowych Horyzontów.

Ogród Japoński

Powstał ponad sto lat temu i od tego czasu daje wizytującym szansę poczucia się jak w Kraju Kwitnącej Wiśni. A nawet jeśli nie poczujecie się magicznie przeniesieni to przynajmniej w ciszy będziecie mogli podziwiać kwiaty i instagramerów walczących o jak najlepszą fotę.

IMG_1120

Posted by Ogród Japoński we Wrocławiu on Dienstag, 13. April 2010

Zoo i Afrykarium

Afrykarium i każdego rodzaju akwarium jest super. Dlatego polecamy wybrać się z całego serca do jedynego w naszym kraju tego typu miejsca. Zwłaszcza, że morski spokój i oświetlenie przebijające się przez idealnie niebieską wodę na pewno was uzależni.

Hydropolis

Jedyne miejsce gdzie dowiecie się wszystkiego o wodzie. Ogólnie o spokoju raczej nie możecie marzyć, ale warto może się czegoś nauczyć poza tym jak smutne jest życie w opinii niektórych reżyserów.

 

Posted by Hydropolis on Mittwoch, 7. Juni 2017

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Święty spokój to jedyna rzecz, o której marzymy w redakcji dlatego Ogród Botaniczny we Wrocławiu może zapewnić nam tej tak często odbieranej nam przyjemności – ciszy i spokoju.

Mieszkańcy Ogrodufot. Jolanta Kochanowska

Posted by Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego on Dienstag, 25. Juli 2017