Electronic Beats Poland

Miejsca we Wrocławiu, które warto odwiedzić w trakcie T-Mobile Nowych Horyzontów

Nie da się tylko i wyłącznie siedzieć w kinie…

Da się, ale trzeba czasami odpocząć. 5 filmów dziennie przez 10 dni trwania  festiwalu zmęczy każdego człowieka dlatego trzeba mieć w zanadrzu miejsca, w których będzie można odpocząć. Miejsca ze świeżym powietrzem i spokojem (względnym) które pozwolą trochę odciąć się od ciemnych sal  kinowych. Postanowiliśmy przygotować dla was małą listę miejsc, w których warto szukać wytchnienia w trakcie nadchodzącej odsłony Nowych Horyzontów.

Ogród Japoński

Powstał ponad sto lat temu i od tego czasu daje wizytującym szansę poczucia się jak w Kraju Kwitnącej Wiśni. A nawet jeśli nie poczujecie się magicznie przeniesieni to przynajmniej w ciszy będziecie mogli podziwiać kwiaty i instagramerów walczących o jak najlepszą fotę.

IMG_1120

Posted by Ogród Japoński we Wrocławiu on Dienstag, 13. April 2010

Zoo i Afrykarium

Afrykarium i każdego rodzaju akwarium jest super. Dlatego polecamy wybrać się z całego serca do jedynego w naszym kraju tego typu miejsca. Zwłaszcza, że morski spokój i oświetlenie przebijające się przez idealnie niebieską wodę na pewno was uzależni.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Hydropolis

Jedyne miejsce gdzie dowiecie się wszystkiego o wodzie. Ogólnie o spokoju raczej nie możecie marzyć, ale warto może się czegoś nauczyć poza tym jak smutne jest życie w opinii niektórych reżyserów.

 

Posted by Hydropolis on Mittwoch, 7. Juni 2017

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Święty spokój to jedyna rzecz, o której marzymy w redakcji dlatego Ogród Botaniczny we Wrocławiu może zapewnić nam tej tak często odbieranej nam przyjemności – ciszy i spokoju.

Mieszkańcy Ogrodufot. Jolanta Kochanowska

Posted by Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego on Dienstag, 25. Juli 2017

Published July 26, 2017.