Electronic Beats Poland

Magiczny YouTube, czyli kanały, które powinniście znać – ODCINEK 3

To już trzecia odsłona serii, która pozwala nam spędzić cały dzień na YouTubie oglądając filmiki i mówić „to jest mimo wszystko nasza praca”. Podobnie, jak przy poprzednich odcinkach wyszukaliśmy trzy kanały youtube’owe, na których powinniście kliknąć „subskrybuj”.

KILLIAN EXPERIENCE

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Killian, to połączenie dziwacznego humoru, śmiesznego akcentu i gigantycznej chęci do zaskakiwania widzów. Jego kariera na dobre ruszyła dzięki powyższemu filmikowi, w którym postawił sobie za cel wygranie Cywilizacji V w 50 ruchach. Ostatecznie się to nie udało i marne 576 tur później filmik Killiana doczekał się zaskakującego końca. Najlepsze w Killianie jest to, że nigdy nie wiecie, czego się po nim spodziewać – zresztą, przekonajcie się sami.

H3H3 PRODUCTIONS

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Ethan i Hila, to małżeństwo, które karierę na youtubie oparło na wyśmiewaniu i analizowaniu najgorszych i najbardziej żenujących filmików, jakie znajdziecie w sieci. Ich reaction videos są wyjątkowe z tego prostego powodu, że przekładają na słowa zażenowania, które przeciętnie inteligentny człowiek odczuwa na widok hitów internetu. Gdyby Ethan i Hila żyli w Polsce moglibyśmy się spodziewać cotygodniowej analizy tragicznych żarcików, jakie trafiają do nas przez abstrachujów i inne czyraki polskiej sieci.

CINEMASSACRE

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Cinemassacre ruszyli na szczyt youtubowej popularności dzięki postaci, jaką wykreował  jeden z twórców. Angry Video Game Nerd siada naprzeciwko starych konsol i mierzy się z najgorszymi grami jakie zostały wydane w historii gamingu. I… nie jest z tego powodu zadowolony. Steki inwektyw, wrzaski złości, ale przy okazji ciekawe i dokładne recenzje tytułów, o których normalnie byście nawet nie pomyśleli. Ostatnimi czasy jednak AVGN został przesunięty na drugi plan kanału i panowie skupili się na trochę poważniejszych recenzjach ogólnego świata popkultury – planszówek, filmów, telewizji i oczywiście gamingu.

Published December 08, 2016.