Electronic Beats Poland

LIFELIVE FESTIVAL – interaktywnie na 8 scenach

Berliński startup LifeLive.io zapowiada kolejny interaktywny festiwal streamingowy, na którym na 8 scenach wystąpią artyści związani z Cocoon, Moon Harbour, Blakk Sheep, Eating People. Wszystkie zyski z festiwalu zostaną w całości przekazane uczestniczącym w nim wytwórniom i artystom!

Nowa koncepcja tworzy zupełnie nowe doświadczenie transmisji na żywo: odwiedzający mogą przełączać się pomiędzy poszczególnymi scenami, wchodzić w interakcje i prowadzić wideo-czat na żywo z każdym z osobna – innymi słowy, widzieć się i rozmawiać ze sobą.

Już pierwszy festiwal, na którym wystąpili andhim, Oliver Koletzki, Super Flu, Oliver Huntemann, Pretty Pink, Monkey Safari i wielu innych, zebrał bardzo pozytywne recenzje. Tym większe jest oczekiwanie na drugą edycję festiwalu, która ponownie będzie transmitowana na żywo na całym świecie. Fantastyczna okazja, aby uczestniczyć z domu w festiwalu z międzynarodowym składem i bawić się razem z innymi.

 

Drugi festiwal odbędzie się 17 kwietnia, prezentując 8 równolegle działających scen z takimi wykonawcami jak Bebetta, Black Circle, CIOZ, Dan Drastic, Dana Ruh, Daniele Di Martino, Dorian Paic, Emanuel Satie, Florian Meindl, Indira Paganotto, Klaudia Gawlas, Matthias Tanzmann, Sven Tasnadi i wielu innych.

Interaktywność oferuje jednak nie tylko bezpośrednią wymianę między użytkownikami za pośrednictwem wideo, ale także inne narzędzia, które można odkryć, takie jak “Drink Taxi”, która na razie w Berlinie umożliwia dostarczenie specjalnych napojów do domu podczas festiwalu.

Cyfrowe, interaktywne doświadczenie festiwalowe i klubowe łączy się z elementami rzeczywistości analogowej – świętowanie, cieszenie się muzyką i wymiana pomysłów z domu, a jednocześnie razem z tysiącami innych raverów. Festiwal można oglądać wyłącznie na platformie streamingowej lifelive.io.

Published April 12, 2021. Words by Redakcja.