Electronic Beats Poland

Legendarny DJ EZ znowu w 24-godzinnym charytatywnym streamie

Prawdziwa legenda UK Garage, DJ EZ jest ostatnio znany ze swoich maratonowych setów DJ-skich , ostatnio w marcu 2020 roku, gdzie współpracował z Boiler Room i MyKindDeed podczas 24-godzinnego streamu na początku lockdownu w Wielkiej Brytanii.

DJ EZ dedykował wówczas ten set osobom pracującym na pierwszej linii frontu, wzmacniając jednocześnie przesłanie “zostań w domu, ratuj życie”.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

W 2020 roku DJ EZ założył również wytwórnię płytową NUVOLVE z wieloletnim przyjacielem i menadżerem Paulem Marini, utrzymując tym samym jakość i renomę brzmienia UKG we własnym stylu.

Przez dwie dekady DJ EZ pokazuje silę swojego kreatywnego miksowania, nadzwyczajnej selekcji niosąc słuchaczom misję pozytywności, dobroci i wsparcia – również poprzez muzyczne akcje dobroczynne.

Najbliższy 24-godzinny set odbędzie się na zaproszenie kultowego labelu Defected Records.

“Jestem naprawdę podekscytowany współpracą z Defected, aby wesprzeć sprawę bliską wszystkim naszym sercom w czasie, gdy jest ona najbardziej potrzebna. Podobnie jak w przypadku moich poprzednich 24-godzinnych setów na żywo, mam nadzieję, że ten podniesie nas na duchu daleko i rozprzestrzeni pozytywność na tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe” mówi DJ EZ

“DJ EZ jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych DJ-ów – nie tylko na scenie UKG. A  podnoszenie świadomości społecznej i zbiórka pieniędzy dla organizacji Mind wydaje się być teraz bardziej istotne niż kiedykolwiek. EZ to szlachetny DJ o godnej postawie w czasie, gdy tak wielu ludzi potrzebuje kawałka Światła przez ciemność”  – zapowiada inicjatywę Wez Saunders, dyrektor zarządzający, Defected Records.

Stream odbędzie się 23. stycznia TUTAJ.

 

 

Legendarny DJ EZ znowu w 24-godzinnym charytatywnym streamie

Legenda brytyjskiej sceny garage - DJ EZ - znany z wręcz ekwilibrystycznych występów i genialnego miksowania, zagra charytatywnie wraz z Defected.

Published January 20, 2021. Words by Artur Wojtczak.