Electronic Beats Poland

KęKę – raper po przejściach

Najbardziej znany reprezentant Radomia na hiphopowej scenie. Eks listonosz i człowiek po przejściach. Dziś jeden z najbardziej znanych raperów w Polsce, sprzedający regularnie dziesiątki tysięcy swoich płyt.
Piotr Siara przyszedł na świat w 1983 r., a w 2001 r. rozpoczął swoją rapową przygodę. By osiągnąć sukces potrzebnych było mu równo 30 lat. Dopiero w 2013 r. udało mu się wydać solowy debiut w barwach Prosto Label i od tego czasu rozpoczął się całkowity zwrot w karierze radomianina.
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Od 2013 roku artysta wydał cztery solowe płyty, które sprzedały się w ponad 200 tysiącach egzemplarzy, co czyni KęKę jednym z najbardziej popularnych twórców ostatnich lat.
Jego ostatnia płyta “To Tu”, wydana dwa miesiące temu pokryła się platyną i cały czas nie schodzi z listy najchętniej wybieranych albumów w Polsce. 
W ślad za sukcesami artystycznymi, poszły też ogromne zmiany życiowe.
Dziś, po terapii odwykowej, KęKę dzieli swój czas między muzykę i ułożone życie rodzinne. 
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Jego współpraca z Kayah w ramach akcji T-Mobile Electronic Beats POWROTY jest o tyle ciekawostką, że raper raczej stroni od gościnnych występów i zdecydowanie preferuje solową, autorską twórczość.
Tym razem udało się go jednak namówić do kooperacji i jesteśmy niezwykle ciekawi jej efektu końcowego!

Published June 07, 2018.