Electronic Beats Poland

Kayah z KęKę w nowym muzycznym projekcie – POWROTY

Fuzja popu i hip-hopu na najwyższym poziomie w wyjątkowym duecie Kayah z KęKę. Tym zaskakującym połączeniem we współpracy z Kayaxem otwieramy niezwykły projekt muzyczny POWROTY.  

Artyści z różnych muzycznych światów, z całkowicie różnym bagażem artystycznych doświadczeń, łączą siły, by pokazać wielkie przeboje w zupełnie nowych odsłonach. Przez  kilka najbliższych miesięcy prezentowane będą kolejne duety biorące udział w projekcie.

Na pierwszy ogień idą Kayah – jedna z najważniejszych, najbardziej znanych i docenianych postaci polskiej sceny muzycznej i KęKę – raper, który w ciągu ostatnich 5 lat sprzedał ponad 200 tysięcy płyt. Kayah znana jest z tego, że uwielbia łączyć style, czerpać z różnych kultur i tradycji, eksperymentować i łączyć siły z innymi artystami, reprezentującymi różne gatunki muzyczne.

KęKę z kolei zdecydowanie w swojej twórczości stawia na autorskie formy i niezbyt często mamy okazję słyszeć go w nagraniach z innymi twórcami. Jego niezwykle charakterystyczna stylówka, prawdziwie hiphopowy sznyt w zderzeniu z twórczością Kayah? To będzie coś bardzo nieoczekiwanego.

Jeśli jesteście ciekawi tej kooperacji, bądźcie czujni!

Już 14 czerwca poznacie efekt ich współpracy. Właśnie tego dnia zostanie opublikowany teledysk do zupełnie odświeżonego przeboju. Jakiego? Tego dowiecie się już wkrótce. Poznacie też kulisy tej wyjątkowej współpracy. Szczegółów szukajcie na social mediach Artystów oraz T-Mobile Electronic Beats.

Published June 07, 2018.