Electronic Beats Poland

Instagram i design – 5 twórców, których powinniście obserwować

Instagram i design – 5 twórców, których powinniście obserwować

JR

foto główne: bujnie.pl

Po tym jak już was namówiliśmy na oglądanie fotografów i tatuażystek postanowiliśmy wybrać dla was naszych ulubionych designerów jakich znamy na Instagramie. Ludzi, którzy od lat współpracują z wielkimi brandami, takich którzy tworzą we własnych domach i takich, którzy kiedyś współpracowali, ale rzucili to w cholerę. Grafików, malarzy, twórców instalacji i street artowców – wszystko to wymieszane w jednym kotle. Bo jeśli za coś lubimy Instagram – to za to, że jest na co popatrzeć. Bez analizy jaka odnoga designu gdzie pasuje.

misterdoodle

Trudno nie kochać dobrej typografii. Za pseudonimem Mister Doodle stoi Ahda, który w swojej dotychczasowej karierze pracował z m.in. The Sunday Times, Element Skateboards czy też Citizen Apparel. Jego specjalność to prace w stylu powyższej – odręcznie tworzone litery przemieniające się w różne kształty i ilustracje.

dcshwen

Dschwen LLC to studio, które znajduje sięw Minneapolis i czasy gdy byli undergroundowi są dawne i nieprawdziwe. Dość powiedzieć, że twórcy mają na koncie współpracę z Amazonem, Applem, Uberem i Twittera jak i zaliczyli Złoto w Cannes za swoje prace.

bujnie

Bujnie to w końcu jakiś design, który istnieje w formie fizycznej. Firma tworzy piękne i funkcjonalne stojaki i kwietniki, które powodują, że nasze mieszkania przestały przypominać dom człowieka, a wyglądają jak klatka dla ciepłolubnych ptaków.

tania_samoshkina_art

Tania Samoshkina mieszka w Nowym Jorku i tworzy przyjemne, proste, kolorowe rysunki, które cieszą oko swoją żywiołowością i pozytywnością. Połączenie komiksowych postaci, które często znajdują się w otoczeniu prawdziwego świata powoduje, że feed Tanii oglądamy co jakiś czas od początku do końca.

neil_a_stevens

Uwielbiamy vintage’owe podejście do ilustracji i jeśli szukacie kogoś kto jest w nim mistrzem to właśnie znaleźliście. Neil Stevens to twórca oldschoolowych pełnych życia ilustracji, które czasami zachwycają detalami, a czasami przyciągają oko swoją abstrakcyjnością.

Published October 16, 2018.