Electronic Beats Poland

II urodziny Winyl Marketu!

Winyl market ma już dwa lata, dlatego w warszawskiej Miłości będziecie mieli okazję po raz kolejny przekopać się przez tysiące wystawionych nagrań i posłuchać dobrej muzyki.

Związek warszawskiej sceny z winylami zmienił się w ciągu ostatnich lat. Gdy ok. 5 lat temu z każdym kolejnym rokiem kolejne sklepy upadały miesiąc po miesiącu, akcje takie jak Record Store Day, czy Record Love A Fair, powoli zaczynały odbudowywać i tworzyć społeczność wokół tego dziwnego muzycznego świata.

Zresztą społeczność ta to niemalże rodzina, której jedynym celem jest promowanie dobrze brzmiącej muzyki, dlatego gdy pojawicie się w ten weekend na hucznych urodzinowych obchodzach Marketu, spotkacie każdego znaczącego wystawcę z warszawy i nie tylko. W Miłości wystawią się m.in. asfaltshop.pl (który nie ma wyboru, bo swoją siedzibę ma właśnie na Kredytowej), Anykwariaty Grochowski i Tamka, Black Market, Vinyl Records, Yakrecords, Trzaski i wielu innych. Oprócz możliwości wielogodzinnego diggowania, możecie się przygotować na słuchanie setów djskich i showcase’ów artystów powiązanych z tymi miejscówkami.

Odłóżcie już sobie kilka(set) polskich złotych, bo możecie się nie powstrzymać przed zakupami, widząc jak wiele do zaoferowania ma dla was warszawski winylowy rynek.

Published October 30, 2016.