Electronic Beats Poland

Gwiazdy na czterech łapach

DJ też człowiek, musi czasem coś pogłaskać. Nic więc dziwnego, że twórcy muzyki elektronicznej także bywają miłośnikami zwierząt. Wśród DJ-ów i producentów najbardziej popularne są koty i psy, ale zdarzają się także mniej oczywiste stworzenia, jak choćby jaszczurki… My pokażemy Wam te najbardziej popularne, które często mają więcej fanów niż niejeden zawodowy DJ.

Najsławniejszym kotem elektronicznego świata jest Professor Meowingtons, którego właścicielem jest Deadmau5. Fanpage Professora zgromadził już 97 tysięcy fanów, a on sam wylądował na okładce jednego z albumów swojego pana. Mamy nadzieje, że u kociaka wszystko gra, bo od 2014 roku milczy na Facebooku…

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Jeżeli chodzi o najsławniejszego DJ-skiego psa, to spokojnie możemy ten tytuł przypisać Jagerowi – pupilowi Hardwella. Mopsik zebrał na swoim Instagramie aż 70 tysięcy followersów i był gwiazdą filmu promocyjnego tegorocznej edycji Ultra Music Festival Miami.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Na Instagramie pojawiają się także dość egzotyczne koty bengalskie George’a Fitzgeralda, ale pod względem egzotyki nie mają one szans z kameleonem Totally Enormous Extinct Dinosaurs. Nie jest to może totalnie olbrzymi dinozaur z pseudonimu artysty, ale też jest spoko.

Polscy DJe także kochają zwierzęta, ale jeszcze nie zakładają im fanpage’y, ani kont na Instagramie. No, może poza małym wyjątkiem. Zobaczcie nasz krótki film, z udziałem m.in. An On Bast, Pysha i Simona Mattsona!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Published July 05, 2016.