Electronic Beats Poland

Going. x EB: jesień z polskim rapem

Jan-Rapowanie, 6 września – 23 listopada, trasa

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

 

Mimo młodego wieku jego pozycja w środowisku jest nie do zakwestionowania. 20-letni raper z Krakowa wydał w 2016 roku “Notabene Mixtape”, co zwróciło uwagę wielu ludzi na drzemiący w nim potencjał, a debiutancka płyta wydana tego roku w wytwórni SB Maffija – “NOCNA ZMjANA” tylko utwierdziła wszystkich w przekonaniu o jego talencie. 6 września Jan-Rapowanie wyrusza w trasę koncertową, która zacznie się w warszawskim Pogłosie. Odwiedzi też m.in. Częstochowę czy Łódź. Nie możecie tego przegapić!

Taco Hemingway, ogólnopolska trasa Café Belga

Popularność Taco Hemingwaya w Polsce to ewenement na skalę światową. Żaden inny rodzimy artysta nie osiągnął w tak krótkim czasie, tak powalającego sukcesu. Od momentu wydania Trójkąta Warszawskiego sporo się w jego karierze wydarzyło, m.in. spektakularna trasa z projektem Taconafide w największych polskich halach. Na tej wznoszącej fali Taco wyruszy w kolejne tourneé, tym razem promujące materiał z wydanego niedawno albumu Café Belga. Raper wystąpi m.in. w Gdańsku, Rzeszowie, Łodzi czy Krakowie. Miejsce w pierwszym rzędzie już zabookowane? Bilety dostępne tutaj!

Paluch, 28 września – 7 grudnia, trasa

Jego płyty rozeszły się w prawie trzystu tysiącach egzemplarzy, współpracował z największymi nazwiskami w branży: Miuosh, O.S.T.R., Quebonafide czy Sobota – żeby wymienić tylko kilku. Paluch należy do grupy najpopularniejszych, topowych raperów w naszym kraju i nic nie wskazuje na to, żeby miał odstąpić swoją pozycję komuś innemu. Dowodem na to, jest chociażby to, że jego ostatnia płyta – wydana w 2017 roku “Złota Owca”, która pokryła się platyną i zdobyła bardzo pochlebne recenzje. Pod koniec września Paluch wyrusza  w trasę koncertową, więc jeśli nie macie jeszcze planów na jesienne wieczory – sprawdźcie terminy koncertów w Waszych miastach!

KęKę, 28 września, CK Wiatrak, 12 października, Klub Kwadrat

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Kękę od 2001 roku, kiedy dawał pierwsze koncerty w rodzinnym Radomiu, nieustannie pracuje na swoją pozycję w branży. A ta aktualnie jest nie do ruszenia. Początkowo współpracował z Prosto – tam wydał swoje dwie pierwsze płyty, obecnie jest właścicielem własnej wytwórni – Takie Rzeczy. W tym roku ukazał się najnowszy krążek rapera “To tu”, który podobnie jak wszystkie poprzednie, zdobył status platynowej płyty. Kto chce zobaczyć tego scenicznego wyjadacza, powinien odwiedzić CK Wiatrak lub Klub Kwadrat już niebawem.

TEDE, 28 września, MegaClub

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Nominowany do pięciu Fryderyków, bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Sprzedał ponad 220 tysięcy płyt, a jego numery nuci pod nosem praktycznie każdy. TEDE to postać budząca kontrowersje, ale i niesłabnące zainteresowanie, żeby nie powiedzieć fascynację słuchaczy. W tym roku możemy się spodziewać kolejnego albumu rapera, więc bądźcie gotowi na zastrzyk najnowszych imprezowych hitów. Jeśli jesteście entuzjastami twórczości TEDEGO to przyjdźcie do katowickiego MegaClubu już 28 września!

ReTo, 19 października, SODA Underground Stage

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Zaczynał jako szesnastolatek, wydał kilka mixtape’ów i współpracował z podziemnymi labelami. Po wydaniu w 2016 roku utworu “Bossman” zyskał ogromną rozpoznawalność i możliwość nagrywania z liczącymi się raperami, takimi jak Guzior lub Quebonafide. Jego single to prawdziwe hity, które dobijają do milionów wyświetleń, a płyta “Boa” wydana w czerwcu tego roku zadebiutowała na pierwszym miejscu listy OLiS. To obecnie najgorętsze nazwisko w środowisku hip-hopu w naszym kraju, więc nie możecie przegapić zbliżającego się koncertu w Łodzi.

Kaliber 44, 7 września, Strefa G2

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Ta powstała w latach dziewięćdziesiątych grupa jest zdecydowanie legendą polskiego hip-hopu. Mimo dziesięcioletniej przerwy w działalności i zmianach w składzie, wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony fanów. O ich potędze na polskim rynku muzycznym świadczą ilości sprzedanych płyt – 150 tysięcy egzemplarzy. Autorzy hitów “Normalnie o tej porze”, czy  “Plus i Minus” pojawią się 7 września w Strefie G2. Nie woźcie się po mieście, tylko wpadajcie na koncert!

Zeus, 26 października, Klub Studencki Żaczek, 8 listopada, Hydrozagadka

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Jeden z najpopularniejszych pseudonimów w polskim środowisku muzycznym. Związany z grupą muzyczną Pierwszy Milion nagrywał m.in. z Miuoshem, O.S.T.R., Małpą czy Tym Typem Mesem. Zeus jest twórcą kilku albumów, spośród których największym sukcesem okazały się dwa ostatnie wydania, zdobywając status platynowych. Najnowsze dzieło rapera “Zeus. To Pomyłka” ukaże się już 28 września tego roku i wszystko wskazuje na to, że dobra passa go nie opuści. Jeśli chcecie jako pierwsi usłyszeć najnowsze kawałki Zeusa, zapraszamy na dwa zaplanowane już koncerty w Krakowie i Warszawie!

Published September 11, 2018.