Filmowe premiery, których nie możemy się doczekać w pierwszej połowie 2018 roku | Electronic Beats Poland

Filmowe premiery, których nie możemy się doczekać w pierwszej połowie 2018 roku

Ostatnio gdy próbowaliśmy napisać o filmach, która nam się nie podobały nie byliście zachwyceni. Chociaż nasza opinia na temat “mother!” nie zmieni się nigdy (chyba, że będziemy mieć samochodowy wypadek i stracimy resztki osobowości) tak możemy czekać z radością na nadchodzący rok, bo przed nami sporo filmowej dobroci. Poniżej możecie zobaczyć kilka filmów, które będą miały swoją premierę w 2018 roku, na które czekamy z niecierpliwością.

 

PS. Nie daliśmy w tej liście “Solo” ponieważ, mimo że chcemy go zobaczyć, boimy się, że po odejściu oryginalnych reżyserów wyjdzie z tego coś bardzo słabego.

Czarna Pantera

Premiera: 16.02

Podobno jeszcze na początku stycznia “Czarna Pantera” trwała, bagatela, 4 godziny. Ostatecznie nie wiemy, ile czasu zajmie nam obejrzenie filmu, ale po śmiesznym “Thorze” i dowcipnym “Spider-Manie” czas na coś poważnego. Pierwszy czarnoskóry superbohater z własnym filmem – mamy nadzieję – da sobie radę.

Annihilation

Premiera: 23.02

Nowy film twórcy “Ex-Machina” opowie historię pani biolog, która decyduje się szukać swojego zaginionego męża w strefie zniszczonej przez ekologiczny kataklizm. Na ekranie zobaczymy Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh i Oscara Isaaca. Więc chyba można wierzyć, że czeka nas dobre kino.

The Isle of Dogs

Premiera: 30.03

Chociaż osobiście nie podobał nam się “Grand Budapest Hotel” (co pewnie jest ryzykownym zdaniem do napisania) wierzymy, że Anderson zachwyci nas po raz kolejny. 9 lat po “Fantastic Mr. Fox” Wes po raz kolejny mierzy się ze światem animacji i zatrudnia do pracy wszystkich swoich dobrych znajomych. Jak tutaj nie odliczać dni do premiery?

You Were Never Really Here

Premiera: 06.04

Film, który zdążył zachwycić Jury w Cannes, trafi do nas w kwietniu. Dziecko twórcy “Musimy Porozmawiać o Kevinie” opowie historię płatnego mordercy (Joaquin Phoenix), który odkrywa wiele mrocznych sekretów i próbuje uratować dziewczynę od życia w świecie prostytucji.

Avengers: Infinity War

Premiera: 04.05

Czy naprawdę musimy wyjaśniać, dlaczego czekamy na jeden z najbardziej ekscytujących filmów tego roku? Jego trailer stał się najchętniej oglądaną zapowiedzią w historii w ciągu 2 dni. Thanos, Spider-Man, Kapitan Ameryka, Iron Man i milion innych postaci z filmowego uniwersum Marvela czeka, aby dowalić nam toną akcji, która zaprze nam dech w piersiach.

Deadpool 2

Premiera: 01.06

Czy “Deadpool 2” dorówna oryginałowi? Nie wiadomo. Ale i tak pójdziemy, bo potrzebujemy kina akcji w wersji “R Rated” bardziej niż kiedykolwiek.

Iniemamocni 2

Premiera: 15.06

Kochamy Pixara i tak jak w 2017 roku jednym z naszych ulubionych filmów był “Coco”, tak czujemy, że sequel filmu z 2004 roku też znajdzie się w czołówce naszych ulubionych projektów nadchodzący 12 miesięcy.