Electronic Beats Poland

ElektroKlub VI (edycja świąteczna) ogłasza line-up

Energetyczny cykl powraca! Świąteczna edycja ElektroKlubu odbędzie się już 14 grudnia 2019 roku. Główną gwiazdą będzie Henrik Schwarz (live). Poza nim zagrają: HVOB (live), Rodriguez Jr. (live), Brina Knauss, Glasse, Lex.

ElektroKlub to cykl imprez organizowanych przez More Music Agency w nieoczywistych lokalizacjach w całej Polsce. Każda impreza spod tego znaku to spotkanie z najwyższej jakości muzyką elektroniczną. W grudniu w katowickim MCK zaprezentuje się barwna konstelacja intrygujących artystów ze styku techno i house. Zapowiada się długa noc pełna głębokich wrażeń i wielogodzinnego tańca!

Nazwa nieprzypadkowo odwołuje się do nieistniejącego już katowickiego klubu Elektro, jednego z najważniejszych miejsc na Śląsku dla fanów świeżych brzmień. Gośćmi poprzednich edycji ElektroKlubu byli m.in. Superpitcher, Shed, Efdemin, Robag Wruhme, Legowelt, Juan Atkins i wiele innych gwiazd. Szósta edycja imprezy odbywa się w nowoczesnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice stoi tam główna scena. To sala o doskonałych warunkach akustycznych, dzięki czemu można osiągnąć pełnię wrażeń dźwiękowych i wizualnych.

ARTYŚCI:

Henrik Schwarz

to artysta światowego formatu, równie dobrze odnajdujący się w salach koncertowych, co na wielkich imprezach techno. Umiejętnie łączy muzykę elektroniczną, klasyczną i jazzową. Zaczynał jako DJ, ale jego prawdziwym powołaniem okazały się występy na żywo z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Henrik Schwarz to bardzo płodny artysta, opublikował ponad 100 wydawnictw. Jest także autorem wtyczki „Schwarzonator”, cenionej przez tysiące użytkowników programu Ableton. Produkował oficjalne remiksy dla m.in. Coldplay, Foals i Mary J. Blige. Podczas ElektroKlub VI artysta wystąpi z wyjątkowym liveactem, z którego Henrik Schwarz słynie.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

HVOB 

to austriacki duet – wokalistka Anne Müller oraz producent Paul Wallner. Słyną oni z rozmarzonych piosenek, łączących techno z electro popem. W marcu tego roku duet wrócił z czwartym albumem. Bywalcy Tauron Nowa Muzyka Katowice z pewnością pamiętają wspaniały, poranny występ HVOB na Secret Stage minionego czerwca. W MCK szykujemy się na równie emocjonujący dalszy ciąg tej podróży.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Rodriguez Jr 

zaprezentuje występ na żywo. Ten Francuski artysta znany jest z autorskich brzmień, zainspirowanych „migoczącą, kontemplacyjną elektroniką, deep techno i eksperymentalnym popem”. Solowe produkcje artysty ukazywały się nakładem takich wytwórni, jak Mobilee, Boxer, Mothership i Anjunadeep. Do jego nagrań co weekend tańczą tysiące klubowiczów na całym świecie. Nie inaczej będzie w Katowicach.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Brina Knauss

pochodząca ze Słowenii DJka w ciągu zaledwie 7 lat zyskała światowy rozgłos i szacunek. Tak wpływowe postacie, jak Damian Lazarus i Luciano należą do jej oddanych fanów. Brina zdobyła klasyczne wykształcenie muzyczne i ma wyjątkowo wyrafinowane ucho. Dla kariery didżejki porzuciła pracę modelki, a jej dynamiczne miksowanie, pozytywne podejście i pracowitość zaniosły ją na szczyty sceny.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Program dopełnią dwaj polscy didżeje. Obaj są doskonale znani katowickiej publiczności. Glasse to niezawodny mistrz rozgrzewek i długich dystansów. Słynie z doskonale zmiksowanych setów i mrocznej stylistyki. Mr Lex reprezentuje kolektyw Beats Friendly i prowadzi autorską audycję w radiu Czwórka. Stara się zawsze kierować własnym gustem, a nie modą, mając na uwadze parkiet rozgrzany do czerwoności.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

ELEKTROKLUB VI

14.12.2019

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Bilety do nabycia wkrótce.

 

Published October 08, 2019. Words by Redakcja.