Electronic Beats Poland

Electronic Beats z własną sceną w Instytucie

Miło nam ogłosić, że Electronic Beats staje się  partnerem największych wydarzeń sceny elektronicznej w Polsce. Podczas najbliższej odsłony Instytutu pod koniec września pod Halą Najwyższych Napięć stanie nasza własna scena. Gdy w środku czarować będą legendarni Marcel Dettmann i Chris Liebing, na zewnątrz pojawią się postaci nie mniej wyjątkowe.

https://youtu.be/0PeTIa1yGao

Na scenie EB wystąpi szef kolońskiej wytwórni Kompakt Records, mistrz  tech-house’owego brzmienia i prawdziwa legenda elektronicznej sceny – Michael Mayer. Jego sety to muzyczne majstersztyki, których nie da się zamknąć w jakichkolwiek ramach i które umieją trwać nawet po kilkanaście godzin. Razem z nim na Electronic Beats Stage pojawi się Stimming – współpracownik Solomuna, którego występ w Warszawie będzie promował nową płytę artysty, która wśród wielu portali muzycznych została uznana jako za jedno z najlepszych tech-house’owych wydawnictw ostatnich miesięcy.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Polskie wsparcie zapewni kolektyw wants, których wydane zagranicą na 3 EPkach utwory trafiły do setów takich artystów, jak Jimmy Edgar, Redlight, Paleman, czy Roska.

Przy okazji przypominamy: bilety na najbliższą odsłonę Instytutu schodzą na pniu. Spieszcie się z zakupami! KLIK

Published October 18, 2016.