Electronic Beats Poland

Electronic Beats Session #8

Kolejna odsłona sesji muzycznych Electronic Beats przed nami. Już w tę niedzielę na Placu Zabaw, po raz ósmy panowie z Last Robots zaprosili do siebie wyjątkowych artystów, którzy na kilka ciepłych, weekendowych godzin, wezmą w posiadanie studio Electronic Beats.

# AGI BRINE

Pierwszą z grona artystów jest Agi Brine – czyli młoda wokalistka, która w swojej twórczości fascynację songwriterskim popem łączy z melodyjnością r’n’b i dodaje do tego elektroniczny sznyt. Fakt, że Agi pozwala sobie na czerpanie inspiracji z bardzo różnych zakątków palety muzycznego świata, daje nam wyjątkowy efekt, który pozwala wierzyć, że mamy przed sobą muzyka, który niedługo podbije naszą scenę. Na Placu, Brine wystąpi tuż po wydaniu swojej najnowszej EP-ki zatytułowanej „Filling Empty Spaces”, a na scenie dołączy do niej perkusistka Wiktoria Jakubowska.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

# GUIDDO

Po Adze, przyjdzie czas na jednego z najbardziej utalentowanych polskich producentów, który przez lata miał okazję występować w każdym zakątku świata. Mowa oczywiście o Guiddzie znanym, między innymi, jako część projektu Manhooker, w ramach którego wydawał swoje tracki poprzez legendarny Ostgut Ton czy Sonar Kollektiv. Guiddo, mimo świetnych produkcji, znany jest jednak głównie, jako wyjątkowy performer. Jego świetn djskie sety i wyjątkowe występy live’owe, pozwoliły mu grać m.in. w Berghain, Tresorze, a ostatnio stać się częścią znajdującego się w Shenzhen – Pepper Club.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Niedzielny odsłona Sesji Electronic Beats zapowiada się wspaniale – trzy różne spojrzenia na elektronikę, trzy różne sposoby jej przedstawiania i jeden wspólny cel – tworzenie wyjątkowej muzyki.

Published October 14, 2016.