Electronic Beats Poland

Electronic Beats Session #10

Zbliża się 10 odsłona Electronic Beats Session, czyli kolejna porcja wyjątkowej muzyki na żywo. Tym razem studio na Placu Zabaw nad Wisłą przejmą Martina M, Mr. Lex i tradycyjnie Last Robots.

MARTINA M

https://youtu.be/Ys0R-ugLUfM

Pierwsza z grona artystów, którzy pojawią się na 10 edycji Electronic Beats Session to Martina M – wokalistka i songwriterka. Jej pierwszy mini album zawierający 5 utworów, zyskał wiele pozytywnych recenzji. Szukając własnego brzmienia, wypracowała bardzo zróżnicowany materiał, czerpiący z alternatywnego popu, r’n’b, elektroniki, a nawet rocka. W ramach T-Mobile Electronic Beats, Martina M zagra na Placu Zabaw nowe utwory wchodzące w skład debiutanckiego krążka ‘Prozopopeja’, który już niebawem ukaże się nakładem FONOBO Label.

MR. LEX

Od lat związany z radiem, gdzie prowadził autorską audycję, a także codzienny DJ mix . Muzycznie związany z kolektywem Beats Friendly, w ramach którego najczęściej można go zoabczyć w duecie z Noviką. Współtwórca kompilacji “Friendly Beats”.  Wystąpił na większości znaczących festiwali muzycznych w Polsce.

Published October 23, 2016.