Electronic Beats Poland

Electronic Beats partnerem World Wide Warsaw

Nie mogło być inaczej – po czterech wyjątkowych beforach World Wide Warsaw, na których mogliście spotkać Electronic Beats, miło nam poinformować, że zostaliśmy Głównym Partnerem Muzycznym Festiwalu WWW 2017 – czyli trwającego aż miesiąc spotkania z najciekawszą muzyką ze świata.

Od 16 lutego do 19 marca w ramach WWW wystąpi 13 zagranicznych artystów i kilkunastu reprezentantów Polski, na 11 imprezach, które odbędą się w 8 różnych przestrzeniach.

Poczynając od melancholijnego i wyjątkowego w występach na żywo Tycho, poprzez jednego z najgorętszych debiutantów r’n’b ostatnich lat – Post Malone’a, po undergroundowy niemiecki post-pop. WWW przez ponad 30 dni trwania zdecydowało się otworzyć uszy i serca polskich słuchaczy na muzykę twórców oczywistych, interesujących i takich, których brakowało w naszym kraju.

Największe natężenie wydarzeń czeka nas w połowie marca, gdy między 17, a 19, będziemy mogli pojawić się na 4 imprezach sygnowanych nazwą WWW. Na pierwszy ogień pójdzie event, który pokaże nam, jak szerokopojętym gatunkiem muzycznym jest house, bo na Jasną 1 przylecą młody Australijczyk Mall Grab oraz postać niemalże kultowa na tej scenie – Omar S. Dzień później usłyszymy na żywo Thundercata, który wystąpi tuż po wydaniu długo wyczekiwanej płyty, a w drugiej części nocy będzie okazja doznać mocnego basu dzięki amerykańskiemu mistrzowi techno DVS1. Koncertem zamknięcia będzie występ jednego z najbardziej interesujących artystów ostatnich lat – Samphy, którego debiutancka płyta będzie miała swoją premierą już jutro (03.02).

Trzymajcie rękę na pulsie, gdyż o wszystkich wydarzeniach w ramach WWW będziemy was informować na bieżąco.  Do zobaczenia na mieście!

Bilety na wszystkie wydarzenia i pełną ich rozpiskę znajdziecie TUTAJ

Published February 02, 2017.