Electronic Beats Poland

Electronic Beats na OFF Festivalu

Gdy po raz pierwszy ludzie usłyszeli, że Artur Rojek postanowił zrobić festiwal offowej muzyki w swoich rodzinnych Mysłowicach, wszyscy przeżyli lekki szok. Mniejsza z tym, że popularny polski muzyk zdecydował się stworzyć w małym mieście wydarzenie międzynarodowej rangi, ale przecież jeszcze wtedy mało kto wierzył, że można ściągnąć do Polski na kilka dni kilkudziesięciu artystów, którzy w całej Europie określani są mianem headlinerów.

Oczywiście Electronic Beats to nie tylko wyjątkowe występy i możliwość zobaczenia ich zarówno na żywo jak i poprzez ekrany naszych komputerów – w trakcie festiwalu czeka na was wiele innych niespodzianek.

Wielkim bólem dla wielu festiwalowiczów jest częsty brak zasięgu w Dolinie Trzech Stawów, gdzie odbywa się OFF Festival. W tym roku ten problem zostanie z łatwością rozwiązany, gdyż na terenie wydarzenia będziecie mogli spotkać mobilne hotspoty. Aby do nich dołączyć wystarczy, że znajdziecie ludzi ubranych w koszulki T-Mobile, którzy będą przemierzać OFF Festival dzierżąc modemy internetowe, co zapewni natychmiastowy dostęp do feedu znajomych.

A nawet jeśli będziecie mieli problem z odnalezieniem naszego chodzącego internetu wystarczy, że ruszycie do naszej strefy, w której znajdziecie totemy wifi. Te pozwolą wam bez żadnych ograniczeń zaspamowywać znajomych milionem snapów, Instagramów i prześmiewczych facebookowych postów mówiących „żałujcie, że was tu nie ma!”.

EB pomyślało też o mistrzach Pokemon, którzy bez żadnych ograniczeń lubią zerować swoje baterie. Każdy z telefonem naładowanym w 5% może skorzystać z naszych specjalnych ładowarek dostępnych zarówno dla fanów Apple’a, jak i tych którzy posiadają telefony bez nadgryzionego jabłuszka. Jeśli wasz smartfon będzie potrzebował trochę więcej czasu na naładowanie, w strefie znajdziecie również sposób, aby spędzić te kilkanaście minut w wyjątkowy sposób.

Dzięki najnowszym technologiom będziecie mogli się na chwilę przenieść do wirtualnej rzeczywistości, a tam postrzelacie do zombie, zaryzykujecie upadek w przepaść i zobaczycie… koncerty, które odbyły się pod patronatem Electronic Beats w Kolonii. A wśród artystów muzycy, których potem będziecie mogli ujrzeć na żywo na jednej ze scen naszego ulubionego elektronicznego festiwalu.

Jeśli będziecie woleć rozrywkę analogową w strefie znajdziecie stoliki do gry w chińczyka, aby w rytm dobrych brzmień przypomnieć sobie jakie planszówki święciły tryumfy gdy byliście w wieku, który opisywała jedna cyfra.

Dodatkowo, jeśli zmęczy was konieczność przekrzykiwania muzyki podczas próby kontaktu ze znajomymi, będziecie mogli zamknąć się w naszej specjalnej silent budce, która odetnie was od zgiełku festiwalu i da szansę zamienić spokojnie kilka zdań przez Wasze telefony. A może nawet zaszalejecie i pogadacie na Skypie podłączeni do internetu?

A jeśli kieszenie będziecie mieć wypełnione powerbankami, VR macie w domu i chodzicie z antenami, które zapewniają wam idealną łączność z internetem, przynajmniej będziecie mogli usiąść, poczilować, posłuchać muzyki i otrzymać nasze niezbędniki festiwalowicza.

Published September 30, 2016.