Electronic Beats Poland

Electronic Beats na Audioriver

Mało kto spodziewał się tego, że festiwal, który zaczynał 10 lat temu na płockiej plaży zamieni się w jedno z najciekawszych wydarzeń elektronicznych środkowej i wschodniej Europy. Od dekady twórcy Audioriver łamali kolejne bariery zapraszając do Polski największych i najciekawszych przedstawicieli elektroniki otwierając ręce na każdy możliwy gatunek w ramach tego szerokiego spektrum. W tym roku nie będziecie inaczej, gdyż fani festiwalu mogą się spodziewać wielogodzinnego szaleństwa w każdym możliwym metrum, z idealną ilością basu i uśmiechniętych ludzi wokół siebie. Na największym polskim festiwalu elektronicznym nie mogło zabraknąć Electronic Beats – mamy swoją scenę i wybornych artystów.

Na Electronic Beats Stage zobaczymy całą plejadę szalenie ciekawych artystów – od legend, po artystów, którzy są dosłownie u progu wielkich karier. Aż dwójka artystów z naszej sceny jest uznawana za jednych z headlinerów całego festiwalu i są to DJ Shadow oraz Four Tet. Ale przecież Motor City Drum Ensemble czy Octave One to nie są jakieś małe nazwiska. To samo dotyczy reprezentantów techno takich, jak Surgeon i Blawan, których we wspólnym projekcie Trade zobaczymy w Polsce po raz pierwszy. Lista powodów by odwiedzić naszą scenę jest długa i polecamy odwiedziny www.audioriver.pl

Co ważne, na naszym portalu zobaczycie transmisje na żywo ze wszystkich trzech dni Audioriver. Niektóre koncerty będą z naszej sceny, inne nie. Oto artyści, których będziecie mogli obejrzeć: DJ Marky, Bedouin, Dinky, Sterac aka Steve Rachmad, Frederic Robinson, An On Bast + Kuba Sojka + Jurek Przeździecki live, RYSY & Natalia Nykiel, KVBA, Fabio Florido, Serge Devant i Dinky.

Electronic Beats na Audioriver to jednak nie tylko świetne koncerty i streaming. Przygotowaliśmy dla was kilka niespodzianek, które będziecie mogli spotkać na terenie Audioriver.

Jak wszyscy wiemy, największym problemem na festiwalach jest czasami ogarnięcie internetu. Sieć często jest przeciążona, a przy tempie wysyłania setek snapów na minutę i przesyłania tysięcy Instagramów nasze telefony potrzebują dobrego źródła – najlepiej w postaci hotspotów. Na szczęście na Audioriver nie musicie się tym martwić, gdyż na terenie festiwalowym przez cały czas trwania wydarzenia będziecie mogli spotkać mobilne hotspoty – czyli ludzi ubranych w koszulki T-Mobile, którzy będą przemierzali festiwal wzdłuż i wszerz dzierżąc modemy internetowe, dające wam szansę na update’owanie znajomych o tym, jak bardzo dobrze bawicie się w Płocku.

Jeśli nie będziecie akurat mogli znaleźć nikogo w koszulce T-Mobile, możecie ruszyć do naszej strefy. Tam znajdziecie cztery totemy wifi, które zapewnią wam możliwość odcięcia się na chwilę od nadrzecznego szaleństwa i sprawdzenia, co tam słychać na Facebooku.

Jesteśmy też przygotowani na fanów Pokemonów, których baterie będą się powoli żegnały z życiem. Każdy z telefonem naładowanym w 5% może skorzystać z naszych specjalnych ładowarek dostępnych zarówno dla fanów Apple’a, jak i tych którzy posiadają telefony bez nadgryzionego jabłuszka. Jeśli wasz smartfon będzie potrzebował trochę więcej czasu na naładowanie, w strefie znajdziecie również sposób, aby spędzić te kilkanaście minut w wyjątkowy sposób. Dzięki najnowszym technologiom będziecie mogli się na chwilę przenieść do wirtualnej rzeczywistości, a tam postrzelacie do zombie, zaryzykujecie upadek w przepaść i zobaczycie… koncerty, które odbyły się pod patronatem Electronic Beats w Kolonii. A wśród artystów muzycy, których potem będziecie mogli ujrzeć na żywo na jednej ze scen naszego ulubionego elektronicznego festiwalu.

Dodatkowo, jeśli zmęczy was konieczność przekrzykiwania muzyki podczas próby kontaktu ze znajomymi, będziecie mogli zamknąć się w naszej specjalnej silent budce, która odetnie was od zgiełku festiwalu i da szansę zamienić spokojnie kilka zdań przez Wasze telefony. A może nawet zaszalejecie i pogadacie na Skypie podłączeni do internetu?

A jeśli kieszenie będziecie mieć wypełnione powerbankami, VR macie w domu i chodzicie z antenami, które zapewniają wam idealną łączność z internetem, przynajmniej będziecie mogli usiąść, poczilować, posłuchać muzyki i otrzymać nasze niezbędniki festiwalowicza.

Widzimy się nad rzeką!

Published July 20, 2016.