Electronic Beats Poland

Drugie ogłoszenie artystów SnowFest 2020!

Siódma edycja festiwalu SnowFest, czyli najgorętszego zimowego festiwalu odbędzie się w Szczyrku w dniach 28 i 29 lutego na terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite. Muzycznie jak zawsze pojawi się liczna grupa najbardziej uznanych i rozchwytywanych artystów światowej sceny, od hip-hopu przez d'n'b po tanaczną elektronikę.

Ujawniamy drugi rzut artystów, którzy będą rozgrzewali nas 28 i 29 lutego w Beskidach.

Yasiin Bey

znany lepiej jako Mos Def, który 20 lat po wydaniu swojego debiutanckiego albumu wystąpi w Szczyrku. Yasiin to jeden z ojców chrzestnych dzisiejszego hip-hopowego brzmienia, autor ikonicznego albumu „Black on Both Sides” i wielkiego przeboju Ms. Fat Booty, który zna chyba każdy fan czarnej muzyki. Mos Def ma także kilka bardzo dobrych ról aktorskich. Jak tłumaczy swoją muzykę Yasiin Bey – „To mieszanka hip-hopu i rock and rolla lub też hip-hop potraktowany jako rock and roll”.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Metrik & Dynamite MC

w programie festiwalu SnowFest nie może zabraknąć brzmień stricte elektronicznych, które zawsze zajmują bardzo ważne miejsce i sprawiają, że parkiet wręcz podskakuje. Metrik to jeden z najbardziej uznanych producentów na współczesnej scenie muzyki drum’n’bass, jungle czy dubstep. Tom Mundell, bo pod takim kryje się ten brytyjski artysta z łatwością żongluje gatunkami i stylistykami podczas swoich występów. Swoją karierę rozpoczął stosunkowo niedawno, wydając debiutancką EPkę pt. „The DepartureEP” nakładem Viper Recordings

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Kamp!

na SnowFest oczywiście nie może zabraknąć czołówki polskiej sceny elektronicznej. To łódzkie trio swoich korzeni muzycznych szuka w techno i to jest kierunek, którego możemy się spodziewać w nowej koncertowej odsłonie zespołu, która pojawi się na festiwalu. Przez ostatnie dwa lata ewoluował ich sposób konsumowania muzyki i gromadziła się w nich potrzeba przekazania swojej pasji do muzyki klubowej w szczery i mocny sposób. Prosto z ich serc wypłynął nowy materiał na rdzennie inną formułę live.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Łąki Łan

ich występ to już tradycja. Na festiwalu wystąpią już po raz piąty i zaprezentują nie tylko największe szlagiery z pierwszych krążków, ale także materiał z najnowszego albumu o wdzięcznym tytule „Raut”.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

TU KUPISZ BILETY !

 

Published November 15, 2019. Words by Redakcja.